کد مطلب : 59349 / تاریخ ثبت : 1396/12/13 09:27

سردار محمدیان:

کشف 200 هزار عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز در کرج

– فرمانده انتظامی استان از کشف 200 هزار عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز از 2 انبار بزرگ در کرج خبر داد

سردار «عباسعلی محمدیان» فرمانده انتظامی استان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، با اعلام این خبر گفت: در اجراي طرح مقابله با توزیع مواد محترقه و به منظور پيشگيري از وقوع حوادث دلخراش در چهارشنبه آخر سال ماموران پلیس امنیت عمومی استان موفق به شناسایی 2 انبار نگهداری مواد محترقه در شهر کرج شدند.
 
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی انواع مواد محترقه در دو انبار در سطح شهر کرج پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی استان البرز قرار گرفت.
 
وی گفت: ماموران با هماهنگي مقام قضائي، در 2 عمليات غافلگيرانه و در بازرسي از این انبارها 200 هزار عدد انواع مواد محترقه کشف کردند.
 
سردار محمدیان با بیان این که در این زمینه 2 نفر دستگیر شدند، افزود: براي پيشگيري از حوادث تلخ چهارشنبه آخر سال، نظارت بر رفتار فرزندان را باید جدی گرفته شود تا اندوه و ماتم جايگزين شادي آغاز سال نو نشود.
 
وی در راستاي پيشگيري از حوادث تلخ چهارشنبه آخرسال، اذعان داشت: پليس اقدامات پیشگیرانه موثری از قبیل برگزاری جلسات آموزشی، تهیه و نصب بروشور و بنرهای آموزشی و ارسال پیامک های آموزشی به شهروندان را در دستور کار خود قرار داده است.
 
فرمانده انتظامي اشستان البرز در پایان گفت: طرح تشديد برخورد با تهيه و توزيع كنندگان مواد محترقه در راستاي پيشگيري از بروز خطرهاي احتمالي مواد محترقه در آخرين روزهاي سال، در دستور كار پلیس قرار دارد. در 10 روز گذشته نیز بیش از 250 هزار عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز در استان البرز کشف شد./

.چاپ مطلب
کشف انواع مواد محترقه کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 218
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید