کد مطلب : 59357 / تاریخ ثبت : 1396/12/13 10:37

شاهمرادی :

کنترل ساخت و ساز در شهرک های صنعتی استان البرز بیشتر می شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز گفت: برای کیفی سازی فعالیتهای عمرانی، نحوه نظارت و کنترل ساخت و ساز در شهرک های صنعتی استان تشدید می شود

جهنگیرشاهمرادی با اشاره به اینکه روند افزایشی تولید محصولات واحدهای شهرکهای صنعتی استان البرز قابل توجه است، افزود: این روند افزایش در شهرکهای صنعتی باید تشدید شود و نظارت بر این واحدها باید به طوری باشد که تولیدکنندگان در این میان دچار ضرر نشوند.
 
وی افزود: ساخت و سازهای طرحهای صنعتی و پروژه‌های عمرانی و زیربنایی در شهرکها ی صنعتی بر اساس اصول و ضوابط قانونی اجرا و ساخته می شود و شرکت شهرک‌ها برای ارتقاء کیفیت این پروژه‌ها، مستقیما بر آنها نظارت دارد تا تخلفی در این زمینه صورت نگیرد.
 
شاهمرادی بیان کرد:تمام ساخت وسازواحدهای صنعتی ازمرحله عقد قرارداد در شهرک‌های صنعتی زیر نظر مستقیم این شرکت و بر اساس ضوابط و اصول ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) احداث شده و در صورت رعایت نشدن اصول ساخت و ساز، پایان کار ساختمانی صادر نمی شود و لازم است با همکاری انجمن شرکت های ساختمانی و تاسیساتی و سازمان نظام مهندسی و نظارت عالیه این شرکت از تخلف احتمالی جلوگیری شود.
 
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی البرز تصریح کرد: در حال حاضر970 طرح صنعتی در شهرکها ی صنعتی استان در مرحله ساخت و ساز، دیوارکشی، نصب سوله و ماشین آلات است.

.چاپ مطلب
کنترل ساخت و ساز شهرک های صنعتی استان البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 252
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید