کد مطلب : 59367 / تاریخ ثبت : 1396/12/13 13:45

تصریح عباس زارع در کمیسیون تلفیق:

آخرین وضعیت درآمدی بسیار نومیدکننده است

کمیسیون تلفیق با اظهارات صریح عباس زارع، رئیس کمیسیون تلفیق و همینطور، برنامه و بودجه شورای شهر کرج، از قطار بیرون از ریل درآمدی شهرداری کرج، بار دیگر پرده برداشت

 این قطار که پیش از این نیز بارها روایتی از ایستگاه متروک درآمدزایی و واگن‌های معیوب سرمایه‌گذاری را نیز با خود داشت، در جلسه‌ی امروز صبح شورای شهر، از ریل‌های مَعوَجی خبر داد که در یک کلام، هرگونه فرارَوی از وضعیت موجود را نیز بن‌بست اعلام کرد.
 
 به گفته‌ی زارع، "۸۴۰میلیارد در بخش هزینه‌های جاری، ۴۰۰میلیارد تومان در چشم‌انداز تعمیر و نگهداری، ۵۰۰میلیارد نیز معطوف به پروژه‌های نیمه‌تمام"، از این "کیک بودجه‌ای" تکه‌ای را در توسعه‌ی شهر باقی نخواهد گذاشت. 
 
 پیش بینی ۲۰۰ الی ۳۰۰میلیارد تومان هزینه، در غیاب درآمد! 
 
 به گزارش خبرنگار "شبکه خبری البرز" و "رستاک" رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج تصریح کرد: "با این تفاسیر، شورای شهر تنها در حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰میلیارد تومان خواهد توانست سیاست‌گذاری نماید!"
 
زارع با بیان اینکه: "۸۰درصد بودجه از قبل برنامه‌ریزی شده است" عنوان کرد: "متاسفانه در این چشم‌انداز هم باید گفت ۸۰% بودجه طبق روال گذشته است."
 
وی همچنین با ذکر اینکه: "آخرین وضعیت درآمدی که به‌دست ما رسیده است، بسیار نومیدکننده است" تایید کرد: "تفریغ بودجه‌ی سال ۱۳۹۵ نشان می‌دهد مازاد حاصل دوره، ۲۳۰میلیارد تومان بوده است. به‌عبارتی ۲۳۰میلیارد بیش از درآمدها هزینه شده است."
 
زارع خاطرنشان نمود: "این موارد گویای این است که وضعیت در سال ۹۶ بحرانی‌تر خواهد بود. می‌توان گفت امسال در تفریغ، شاهد خواهیم بود ۲۰۰ الی ۳۰۰میلیارد تومان، معادله‌ی درآمد-هزینه منفی خواهد بود."

آرزو رضایی مجاز
.چاپ مطلب
آخرین وضعیت درآمد زار ع
تعداد دفعات مشاهده شده : 295
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید