کد مطلب : 59371 / تاریخ ثبت : 1396/12/14 09:49

بزنی بیرانوند:

نوسازی ناوگان اتوبوس‌های درون‌شهری تسریع شود

خزانه‌دار شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به عمر بالای ناوگان اتوبوس‌های درون‌شهری گفت: نوسازی ناوگان و خرید اتوبوس‌های درون‌شهری جدید و منطبق بر استانداردهای روز دنیا از ضرورت های کلانشهر کرج است

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرج، فریده بزنی بیرانوند در این بازدید در جریان اقدامات و برنامه‌های استقبال از نوروز سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر قرار گرفت.
 
وی با اشاره به عمر بالای ناوگان اتوبوس‌های درون‌شهری گفت: نوسازی ناوگان و خرید اتوبوس‌های درون‌شهری جدید و منطبق بر استانداردهای روز دنیا از اولویت‌های اصلی حوزه حمل‌ونقل عمومی شهر بوده که سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر باید به جد پیگیر تحقق این موضوع باشد.
 
خزانه‌دار شورای اسلامی شهر کرج افزود: در حوزه اصلاح فرهنگ عبور و مرور، نیاز به اجرای برنامه‌های تشویقی و بعضاً سلبی داریم که در این رابطه، ظرفیت‌های خوبی در اختیار این سازمان است.
 
در ادامه این جلسه پرویز اسکندری رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و‌ مسافر کرج با تأکید بر لزوم همکاری اعضای خانواده حمل‌ونقل عمومی در اجرای برنامه‌ها، تصریح کرد: برنامه‌های ما مبتنی برجذب همکاری تاکسیرانان، اتوبوس‌رانان و رانندگان خودروهای حمل‌ونقل عمومی بوده که در این راستا برگزاری نشست‌های صمیمی با حضور این اقشار و اخذ نظرات آن‌ها را اولین گام از اجرای برنامه‌های خود می‌دانیم.
 
وی گفت: باید فعالین حوزه حمل‌ونقل عمومی شهر، تأثیر نظرات و‌ پیشنهادات خود در اقدامات سازمان را مشاهده کنند تا احساس وظیفه و تعلق‌خاطر آن‌ها به خانواده حمل‌ونقل عمومی و برنامه‌های این سازمان افزایش یابد.
 
رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و‌ مسافر کرج ، با اعلام آغاز طرح استقبال از نوروز در سازمان تحت امر خود یادآور شد: رنگ‌آمیزی، مرمت و بازسازی ایستگاه‌های تاکسی و اتوبوس و ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی آن‌ها ازجمله اقداماتی است که در آستانه سال جدید و به‌منظور رفع مناظر بدنَما از سطح شهر، توسط عوامل این سازمان در حال اجراست. 

.چاپ مطلب
نوسازی اتوبوس‌ درون‌شهری
تعداد دفعات مشاهده شده : 202
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید