کد مطلب : 59410 / تاریخ ثبت : 1396/12/15 13:30

سرهنگ گودرزی :

رد رشوه 230 میلیون ریالی ماموران انتظامی در کرج

پیشنهاد رشوه 230 میلیون ریالی سردسته باند تهیه و توزیع موادمخدر معروف به باند "مرداب افعی" از سوی ماموران انتظامی رد و متهمان روانه زندان شدند .

سرهنگ "محمد معظمی گودرزی" در گفت و گو  با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: به دنبال کنترل دقيق اطلاعاتی باندهاي توزيع کننده موادمخدر، ماموران انتظامی از فعاليت اعضاي 12 نفره باندي به نام "افعي مرداب" مطلع شدند که از سرگرداني معتادان سوء استفاده  کرده و با تجمیع معتادان متجاهر از کرج و ساير شهرستان ها در این منطقه، اقدام به فروش موادمخدر به آن ها مي کردند.
 
وی افزود: با تلاش بي وقفه ماموران، 4 نفر از فروشندگان در يک اقدام غافلگيرانه دستگير و مقادیری موادمخدر از نوع هروئين از آنان کشف شد.
 
 این مقام انتظامی بیان داشت: تحرکات سایر اعضای باند تحت کنترل قرار گرفت، تا این که 8 نفر دیگر از اعضای باند نیز  که از "سرآسياب ملارد" به سمت کرج در حال حرکت بودند طی یک عملیات غافلگیرانه دستگير و از آنان 2 دستگاه خودرو 405 و زانتیا توقیف شد.
 
سرهنگ گودرزی اظهار داشت: سردسته باند افعی مرداب حين بازجويي برای رهایی از مجازات قانونی مبلغ 230 میلیون ریال پيشنهاد رشوه را داد كه با مناعت تبع و صحت عمل ماموران رشوه مذکور رد و موضوع صورتجلسه شد .

.چاپ مطلب
رد رشوه ماموران انتظامی کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 327
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید