کد مطلب : 59438 / تاریخ ثبت : 1396/12/17 11:05

جهانی :

دستفروشان حاشیه راه‌های البرز جمع‌آوری می‌شوند

‌مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز از استقرار ۲۰ اکیپ راهداری در محورهای مواصلاتی استان در طرح نوروزی استان خبر داد

مهرداد جهانی، اظهار کرد: در طرح نوروزی امسال ۲۰ اکیپ راهداری در محورهای مواصلاتی استان مستقر بوده و ۲۵۰ راهدار به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند‌.
 
وی ادامه داد: در اجرای این طرح ۸۵ دستگاه و وسیله نقلیه سنگین و نیمه سنگین و ۳۵ وسیله نقلیه سبک در محورهای مواصلاتی البرز مستقر می‌شود‌.
 
وی با اشاره به برخی اقدامات این اداره کل برای آماده سازی محورهای مواصلاتی استان جهت تردد مسافران نوروزی گفت: رفع آبگرفتگی معابر، پاکسازی گذرگاه‌های تونل‌ها و لکه گیری راه‌ها از جمله اقدامات صورت گرفته در این خصوص است‌.
 
وی گفت: علاوه بر این، نصب و راه اندازی سیستم روشنایی و تهویه تونل‌های محور کرج _ چالوس از دیگر اقدامات صورت گرفته در این زمینه است‌.
 
این مسئول از اجرای عملیات پاکسازی، ریزش برداری و نخاله برداری از محورها و معابر استان به عنوان دیگر اقدامات انجام شده برای آماده سازی محورهای مواصلاتی استان در نوروز امسال خبر داد‌.
 
جهانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به جمع آوری دستفروشان حاشیه راه‌ها اشاره کرد و افزود: فعالیت دستفروشان باعث سد معبر و ایجاد ترافیک می‌شود، به همین دلیل این دستفروشان به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی جمع آوری می‌شوند‌.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اظهار کرد: در کنار جمع آوری دستفروشان، تابلوها و بنرهای غیر مجاز نصب شده در محورهای مواصلاتی استان جمع آوری می‌شود‌.

.چاپ مطلب
دستفروشان حاشیه راه‌های البرز جمع‌آوری
تعداد دفعات مشاهده شده : 357
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید