کد مطلب : 59492 / تاریخ ثبت : 1396/12/21 10:41

شفقی :

ضعف در ادارات کرج قابل‌بخشش نخواهد بود

فرماندار کرج گفت: ضعف در هیچ یک از ادارات شهرستان کرج قابل قبول نخواهد بود و توجیهات رئیسان برای کم کاری پذیرفته نمی شود.

 سیروس شفقی در نشست کمیته برنامه‌ریزی که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، گفت: تبیین و تحلیل سیاست‌های کلی شهرستان از طریق این کمیته باید به انجام برسد.
 
وی افزود: بررسی درخواست‌های دستگاه‌های اجرایی در خصوص جابه‌جایی اعتبارات و رد یا تصویب پروژه‌ها در این‌چنین نشست‌ها مشخص می‌شود.
 
فرماندار ویژه کرج ادامه داد: اصلی‌ترین هدف این نشست بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها و نحوه صرف شدن اعتبارات بوده است که از سال جدید پس از کمیته برنامه‌ریزی در دستور کار قرارگرفته است و رصد خواهد شد.
 
شفقی یادآور شد: تمام کمیته‌های برنامه‌ریزی باید با در نظر گرفتن اولویت‌ها به انجام برسد و متناسب باسیاست‌های توسعه شهرستان مصوب شود.
 
وی تأکید کرد: با توجه به اینکه آغاز فصل جدید جذب اعتبارات راداریم باید اولویت‌بندی ادارات به انجام برسد تا بتوانیم شاخصه‌های اعتباری متناسب مصوب شود.
 
فرماندار ویژه کرج یادآور شد: پیگیر صورت‌جلسات خواهیم بود و سعی داریم با بازدیدهای کارشناسی که با مدیریت بازرسی انجام می‌شود.
 
شفقی متذکر شد: ازاین‌پس ضعف در ادارات قابل‌بخشش نیست و دیگر توجیهات رئیسان ادارات پذیرفته نخواهد شد.
 
وی بابیان اینکه با توجه به‌روزهای پایانی سال، زمان مبادله موافقت‌نامه میان ادارات نیست، گفت: قانون استفاده متوازن با امکانات کشور مدنظر قرارگرفته است.
 
فرماندار کرج ادامه داد: شاخص‌های تصویب اعتبارات در شهرستان‌ها با جدیت موردبررسی قرار خواهد گرفت.
 
شفقی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: اعتبارات در نظر گرفته شده برای شهرستان کرج با جمعیت این شهرستان تناسب ندارد و باید در سال جدید جذب اعتبارات بیشتری داشته باشیم.

.چاپ مطلب
ضعف ادارات کرج شفقی
تعداد دفعات مشاهده شده : 229
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید