کد مطلب : 59883 / تاریخ ثبت : 1397/01/28 22:57

جاسمی :

مارگزیدگی و عقرب گزیدگی مشکل جدید زلزله زدگان کرمانشاه

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: موضوع مارگزیدگی، عقرب گزیدگی و حشرات نیز مشکلات زیادی را برای زلزله زدگان ایجاد کرده و به اهتمام جدی دولت نیاز داریم

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت مردم زلزله زده کرمانشاه بعد از گذشت چندین ماه از این حادثه، اظهار داشت: مردم زلزله زده همچنان گرفتار مشکلات بی شماری هستند که اگر مسئولان توجه نکنند، وضعیت مردم بدتر هم می شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه توقع ما این بود که رئیس جمهور در سفر نوروزی به کرمانشاه با حوصله بیشتری از مناطق زلزله زده بازدید می‌کردند ولی اینگونه نشد، بیان کرد: مردم سرپل ذهاب گله‌مند بودند از اینکه رئیس جمهور از این شهر بازدید نکرده است. علی رغم انتظارات آقای روحانی وارد سرپلذهاب، ازگله و ثلاث نشدند تا از نزدیک خدمات ارائه شده را مشاهده کنند.

وی با بیان اینکه متاسفانه رئیس جمهور در یکی از روستاهای قصرشیرین و یکی از روستاهای دور افتارده سرپلذهاب بازدید کردند، افزود: آن روز مردم سرپلذهاب گله‌مند بودند و در مقابل فرمانداری تجمع کردند تا بتوانند رئیس جمهور را ببینند و سخنان خود را بیان کنند.

امهال وام‌ها هنوز صورت نگرفته است

جاسمی ادامه داد: امهال وام‌ها هنوز صورت نگرفته در حالی که قرار بود این وام‌ها به صورت بلا عوض در اختیار زلزله‌زدگان قرار بگیرد.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس گفت: هر چه به تابستان نزدیک تر شویم، دمای مناطق زلزله زده و مناطق گرمسیری سرپلذهاب بالاتر می رود که تا حدودد 35 درجه تا 40 درجه نیز می رسد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر برنامه ریزی مدونی در تقسیم سیستم‌های خنک کننده وجود نداشته باشد باز هم مشکلات صد چندان می‌شود، بیان کرد: موضوع مارگزیدگی عقرب گزیدگی و حشرات نیر مشکلات زیادی را ایجاد کرده و به اهتمام جدی دولت نیاز داریم تا مشکلات مردم برطرف شود./
.چاپ مطلب
مار و عقرب گزیدگی زلزله زدگان کرمانشاه
تعداد دفعات مشاهده شده : 149
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید