کد مطلب : 60436 / تاریخ ثبت : 1397/02/26 11:13

اختلال در حرکت متروی کرج /سرگردانی و تجمع مسافران

ساعتی پیش در حرکت قطار کرج مشکلاتی پیش آمد. ساعت ۸ و ۵۰ دقیقه قطار در ایستگاه ورزشگاه آزادی دچار مشکل می‌شود و مسافران را تخلیه می‌کند

متروی کرج - صادقیه چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت در مسیر خود چند بار متوقف و با اخلال در حرکت مواجه شد و مسافران به ناچار از این قطار پیاده شدند.

 مردم با تجمع در محل به این اتفاق اعتراض می‌کنند. به گفته شاهدان قطار بعدی با فاصله ۴۰ دقیقه‌ای به محل رسیده است.

مردم که بسیار منتظر ماندند و کسی هم پاسخگو نبود وارد ریل قطار شدند تا پیاده به ایستگاه صادقیه برسند و جالب توجه است که قطاری که در مسیر نگه داشت تا مردم پیاده شوند باید از دربهای خروج  قطار به پایین می پریدند که برای بانوان مشکلاتی به وجود آورد و تعدادی زخمی شدند.
 
 

محمدیان، مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو،  اعزام قطار به تعمیرگاه را علت پیاده کردن مسافران اعلام کرده است.
 
وی در مورد علت تاخیر ۴۰ دقیقه‌ای در اعزام قطار بعدی گفت: «قطار بعدی که مسافر داشته، به دلیل ازدحام مسافران قطار قبلی نتوانسته از ایستگاه خارج شود. "مسافران اجازه نمی‌دادند در‌های مترو بسته شود و اختلال در حرکت ایجاد کردند".»

 
 
همچنین محمدیان  علت حضور پلیس را ساماندهی وضعیت حرکت قطار‌ها دانست.
 
به گفته او پلیس مترو هماهنگی‌های لازم انجام شد که نظم در ایستگاه مذکور برقرار کنند و مردم اجازه بسته شدن در‌های قطار را بدهند چرا که تا زمانی که این قطار حرکت نکند، سایر قطار‌ها نمی‌توانند وارد ایستگاه شوند .

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: اختلال در خط متروی کرج به تهران برطرف شده و خدمات‌رسانی به روال عادی بازگشته است.

.چاپ مطلب
اختلال متروی کرج سرگردانی و تجمع مسافران
تعداد دفعات مشاهده شده : 292
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید