کد مطلب : 60874 / تاریخ ثبت : 1397/03/23 11:10

گلایه شورای شهری ها کرج

فوتبال، اصلاح طلب و اصولگرا نمی شناسد/ مانع شادی مردم نشویم

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج در ارتباط با اجازه نمایش پخش فوتبال جام جهانی، گفت: اکثر مردم بدون جناح بندی، مشتاق دیدن فوتبال هستند لذا نباید مانع شادی مردم شویم

 اکبر سلیم‌نژاد در جلسه علنی چهارشنبه 23 خرداد شورای شهر کرج گفت: با نزدیک شدن به آغاز جام جهانی فوتبال، پیگیری برای پخش زنده مسابقات در پارک‌های کرج انجام شد و نیروی انتظامی برای مشاهده دست جمعی در چهار پارک موافقت و مجوز صادر کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج با بیان اینکه مجوز نیروی انتظامی برای پخش زنده جام جهانی در چهار پارک کرج صادر شده بود گفت: اما پس از اخذ مجوز با این موضوع مخالفت شد.

سلیم‌نژاد با بیان اینکه تمام این اقدامات از طرف بخش خصوصی صورت گرفته بود خاطرنشان کرد: اما پس از  اعلام این خبر که مردم کرج می‌توانند مسابقات جام جهانی در دست جمعی مشاهده کنند بیان شد که شورای تامین با این موضوع مخالفت کرده است.

وی ادامه داد: بنده این موضوع را از فرماندار پیگیری کردم که عنوان شد شورای تامین شهرستان چنین مصوبه‌ای نداشته است؛ پس از آن موضوع را از شورای تامین استان جویا شدم اما در شورای تامین استان هم مصوبه‌ای برای این مخالفت وجود نداشت.

این عضو شورای شهر کرج تصریح کرد: از سرپرست شهرداری کرج می‌خواهم کتباً اعلام کند که چه کسی با این موضوع مخالفت کرده است؛ نمی‌شود مجوز صادر شده برای این کار را شفاهاً لغو کرد و این موضوع باید مشخص شود.

عضو شورای شهر کرج از مسئولان فرهنگی و ورزشی استان و شهرداری خواست از فرصت جام جهانی برای شادی  و نشاط مردم حداکثر استفاده را بکنند.

فوتبال، اصلاح طلب و اصولگرا نمی شناسد/ مانع شادی مردم نشویم

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج در ارتباط با اجازه نمایش پخش فوتبال جام جهانی، گفت: اکثر مردم بدون جناح بندی، مشتاق دیدن فوتبال هستند لذا نباید مانع شادی مردم شویم.

عباس زارع ضمن پخش کلیپ بازی های فوتبال جام جهانی 2018 روسیه در صحن علنی شورا، اظهار داشت: کشور ما از فردا وارد رویداد جهانی می شود و مردم مشتاقانه از آن استقبال می کنند.

وی افزود: فوتبال، سیاه و سفید، فقیر و غنی، بالای شهر و پایین شهر، نمی شناسد. فوتبال مختص به حزب اصلاح طلبان و یا اصولگرایان نیست.

زارع با اشاره به ایجاد شرایط پخش فوتبال به صورت عمومی در سطح شهر کرج، تصریح کرد: مدیریت شهری باید شرایط شادی و نشاط بیشتر را در جامعه فراهم کنند و امیدوارم مسئولان فرهنگی استان و همکاران شهرداری برای ایجاد شور و نشاط در شهر کرج، شرایط را به گونه ای فراهم کنند که بتوان نهایت بهره برداری از بازی های جام جهانی داشته باشند.
.چاپ مطلب
گلایه شورای شهری ها عدم پخش بازیهای جام جهانی
تعداد دفعات مشاهده شده : 444
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید