کد مطلب : 62663 / تاریخ ثبت : 1397/07/19 10:06

سردار محمدیان :

۸۴ درصد جرائم خفت‌گیری و زورگیری در البرز کشف شد

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه در شش ماه اول سال‌ جاری شاهد کشف ۱۱۰ درصدی قتل در استان بوده‌ایم گفت: در سرقت‌های به عنف یا خفت‌گیری و زورگیری کشفیات به ۸۴ درصد رسیده است

 سردار عباسعلی محمدیان در همایش پلیس امنیت و اصناف که در سالن میلاد کرج برگزار شد اظهار داشت:  اگر دشمن خطایی کند این آمادگی در نیروی انتظامی استان البرز به عنوان کمربند امنیتی تهران وجود دارد که با دشمن مقابله کند.

وی افزود: در زمینه بحث جرائم انتظاراتی از شخص من بوده است که در کاهش جرائم حاد اقدام ویژه‌ای داشته باشم که به واسطه تخصص من این انتظار وجود داشت.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه در این استان عقب‌ماندگی‌های زیادی وجود داشت که این عقب ماندگی‌ها مشمول نیروی انتظامی هم بود تصریح کرد: تلاش کردیم که با توجه به انتظارات و توقعات، یکسری از ماموریت‌ها و جرائم خشن را به عنوان اولویت خود قرار دهیم.

وی افزود: در این یک سال توانستیم در زمینه جرائم خشن که سرقت مسلحانه، قتل و آدم ربایی، تعرضات و این گونه موارد را به عنوان جرایم مهم تلقی می‌کنیم سرمایه‌گذاری ویژه‌ای انجام دهیم.

فرمانده انتظامی استان البرز ادامه داد: در حال حاضر در شش ماه اول سال‌ جاری شاهد کشف 110 درصدی قتل در استان بوده که به این معنی است که علاوه بر اینکه قتل‌های سال‌ جاری کشف شده قتل‌های سال گذشته را نیز کشف کردیم.

 محمدیان با بیان اینکه در سرقت‌های به عنف یا خفت‌گیری و زورگیری کشفیات 84 درصدی که تقریبا دو برابر مدت مشابه سال قبل بوده است را داشته‌ایم گفت: در مابقی جرایم خشن هم اقدامات موثری انجام گرفته است.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه در مورد مواد مخدر هم اقدامات موثری انجام شده‌ است تصریح کرد: در شش ماه اول سال‌ جاری با امکانات اندک  حدود 10 تن مواد مخدر در استان البرز کشف شد.
تسنیم
.چاپ مطلب
جرائم خفت‌گیری و زورگیری البرز کشف
تعداد دفعات مشاهده شده : 413
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید