کد مطلب : 63060 / تاریخ ثبت : 1397/08/15 09:40

محمدی :

شرایط بهداشتی اکثر میادین میوه و تره بار کرج مناسب نیست

عضو شورای شهر کرج گفت: خالی ماندن غرفه‌های میادین میوه و تره‌بار توجیه اقتصادی ندارد

حسین محمدی اظهار کرد: باید هر چه زودتر به حال میادین میوه و تره بار کرج به ویژه میدان مرکزی محمد شهر فکری کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه شرایط نظافتی و بهداشتی اکثر میادین میوه و تره بار کرج مناسب نیست و در کنار آن استانداردهای بصری لازم نیز در آنها رعایت نشده است.

وی افزود: باید فضاسازی و چهره میادین به گونه‌ای تغییر کند که شهروندان در مدت زمانی که برای خرید در محوطه میادین قدم می‌زنند حس خوبی داشته باشند و این طور نباشد که با دیدن چهره نازیبای میادین از خرید منصرف شوند.

این مسئول توضیح داد: برای ساماندهی وضعیت میادین میوه و تره بار در مرحله اول باید تکلیف پسماند و زباله‌های تولیدی این مراکز مشخص شود.

عضو شورای شهر کرج افزود: باید با برنامه‌ریزی دقیق و اتخاذ ساز و کار مدون شرایط به گونه‌ای پیش برود که در گوشه و کنار غرفه‌ها و محوطه میادین، زباله ای به چشم نخورد.

محمدی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به خالی بودن غرفه‌های برخی میادین از جمله میدان مرکزی کرج اشاره کرد و گفت: در میدان مرکزی حدود 30 غرفه خالی است در حالی که می‌شد از اجاره آنها درآمدزایی مناسبی داشت.

وی اظهار کرد: باید دلایل عدم تقاضا برای اجاره این غرفه‌ها بررسی و ساز وکار لازم برای خالی ماندن آنها اتخاذ شود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به دستگاه‌ها و ماشین آلات شهرداری نیز اشاره کرد و گفت: امسال حدود 23 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت اجاره 270 ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده مناطق شهرداری تخصیص یافته است.

عضو شورای شهر کرج   ابراز کرد: اگر این ماشین آلات کار خود را به درستی انجام دهند نباید وضعیت نخاله و پسماندهای شهر به این شکل باشد.

وی گفت: باید بررسی لازم بر روی این دستگاه‌ها صورت بگیرد و مشخص شود این ماشین آلات در اختیار چه کسانی و در چه مناطقی مستقر هستند.

.چاپ مطلب
شرایط مناسب بهداشتی میادین میوه و تره بار کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 149
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب