کد مطلب : 63631 / تاریخ ثبت : 1397/10/24 11:51

حضور به موقع یگان امداد پلیس البرز

باز هم حادثه مرگبار سقوط هواپیما/ سقوط هواپیمای 707حامل گوشت قرقیزستان در فردیس کرج

فرمانده نیروی انتظامی البرز همچنین در ادامه ازحضور به موقع و امدادرسانی نیروهای پلیس استان خبر داد و تصریح نمود: بلافاصله پس از آگاهی یافتن از سقوط هواپیما و به منظور تامین امنیت به همراه 2 گروهان و 5 تیم از یگان امداد پلیس به محل سقوط هواپیمای بوئینگ 707 یه محل حادثه حضور پیدا کردیم


به گزارش  خبرنگار شبکه خبری البرز،سردار عباسعلی محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز از جزئیات سقوط هواپیمای بوئینگ 707 پیشکک قرقیزستان د رمنطقه فردیس خبر داد و گفت : صبح امروز هواپیمای باری۷۰۷ از بیشکک قرقیزستان به سمت فرودگاه پیام در حال حرکت بوده که خلبان به اشتباه در فرودگاه فتح کرج قصد فرود داشته که ، متاسفانه خلبان نتوانسته هواپیما را کنترل نماید و از انتهای باند خارج شده و به دیواره فرودگاه برخورد کرده و پس از آن به شهرک مسکونی برخورد می‌کند.
محمدیان افزود: هواپیمای بوئینگ 707 با 10 خدمه و محموله گوشت در کنار پادگان نظامی سپاه و نزدیکی بیمارستان شریعتی فردیس کرج که منطقه‌ای ویلایی نشین است سقوط کرد .
فرمانده نیروی انتظامی البرز همچنین در ادامه ازحضور به موقع و امدادرسانی نیروهای پلیس استان خبر داد و تصریح نمود:  بلافاصله پس از آگاهی یافتن از سقوط هواپیما و به منظور تامین امنیت  به همراه 2 گروهان و 5 تیم از یگان امداد پلیس  به محل سقوط هواپیمای بوئینگ 707 یه محل حادثه حضور پیدا کردیم.
محمدیان با بیان اینکه فرمانده انتظامی شهرستان فردیس نیز به این محل اعزام شده و بر عملیات نظارت دارد، اظهار کرد: همچنین عوامل بررسی صحنه پلیس آگاهی نیز در محل مستقر شده و در صورت نیاز اقدامات مربوطه را انجام خواهد داد. با اقدامات انجام شده از سوی پلیس امنیت خوبی در این محل حاکم است و هیچ مشکل امنیتی وجود ندارد . پلیس تا هر زمان که نیاز باشد در این محل حضور خواهد داشت.
محمدیان خاطرنشان کرد: ‌یک فروند بالگرد به همراه 10 آمبولانس، یک اتوبوس آمبولانس و 6 تیم امدادی به محل حادثه اعزام شده است.
شایان ذکر است: چندى پیش نیز یک هواپیماى خطوط هوایى ایران بجاى فرود در فرودگاه پیام اشتباهاً در فرودگاه فتح کرج اقدام به فرود کرده بود و اگر در آخرین لحظات متوجه اشتباه خود نمى شد، فاجعه مرگباری رخ می‌داد.
این هواپیما نیز که محموله گوشت داشته یک هواپیماى بوئینگ٧٠٧ نیز اشتباهاً در فرودگاه پیام فرود نیامد و در هنگام فرود اشتباه در فرودگاه فتح، از انتهاى باند خارج شد و پس از برخورد به ساختمانها آتش گرفت.
گفته مى شود این هواپیما حامل محموله گوشت از قرقیزستان به ایران بوده است.
کارشناسان بررسى سانحه در نزدیکى محل سانحه هستند.
 
محبوبه اقتداریان
.چاپ مطلب
سقوط 707 پلیس هواپیما کرج فردیس گوشت محمدیان انتظامی البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 351
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب