کد مطلب : 63632 / تاریخ ثبت : 1397/10/25 13:55

سرهنگ نادر بیگی مطرح کرد:

کشف اسکلت انسان دوران باستان / سارقین از چشم پلیس در امان نخواهند بود

رییس پلیس آگاهی البرز گفت: اسکلت انسان مربوط به دوران خام خواری توسط یک کارگر حین حفاری چاه کشف شد که پس از اطلاع یافتن پلیس از موضوع، با انتقال بخشی از اعضای اصلی (جمجمه) اسکلت جهت بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی مشخص گردید مربوط به دوران باستان و عصر خام خواری می باشد . هرچند تحقیقات علمی هنوز در حال انجام است

به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز،
سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی البرز روز سه شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری کیف قاپان، سارقان منازل و اماکن و همچنین کشف اسکلت انسان دوران باستان در محدوده ترددی یکی از مناطق کرج خبر داد و اظهار کرد: بنا به اظهارات واصله و تحقیقات صورت گرفته دو ماه پیش 3 نفر کیف قاپ و یک مال خر با یک موتورسیکلت کیف خانمی را دزدیدند که خانم بر اثر حمله ناگهانی چند کیف قاپ دچار آسیب دیدگی از ناحیه سر شده  و جهت معالجه به بیمارستان انتقال داده می شود که بر اثر این اتفاق خانم مورد نظر یک ماه به کما می رود.
نادربیگی خاطرنشان کرد: با سرنخهای بدست آمده این 4 نفر در محدوده فردیس و کرج دستگیر شدند.
قابل ذکر این که، این دستگیر شدگان40نفر شاکی پرونده داشته و به 70 فقره کیف‌قاپی نیز اعتراف کرده اند
پارت دوم خبر:
کشف اسکلت انسان با قدمتی باستانی
اسکلت انسان مربوط به دوران خام خواری توسط یک کارگر حین حفاری چاه کشف شد که پس از اطلاع یافتن پلیس از موضوع، با انتقال بخشی از اعضای اصلی (جمجمه) اسکلت جهت بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی مشخص گردید مربوط به دوران باستان و عصر خام خواری می باشد . هرچند تحقیقات علمی هنوز در حال انجام است.
پارت سوم خبر: دستگیری سارقین منازل
سرقت از منازل توسط 3 نفر توسط خودروهای سمند،پراید و 405 در محدوده کرج ، اسلامشهر، فردیس و تهران با استفاده از موقعیت شب و اطمینان یافتن از خالی بودن منازل انجام شده بود.
سارقین مورد نظر پس از شناسایی دستگیر و در این راستا اعتراف به 13‌ فقره سرقت به مبلغ یک میلیارد تومان نمودند.
پارت چهارم: سارقی با 9سال سابقه کیفری به دام افتاد
 رئیس پلیس آگاهی البرز اعلام نمود: این فرد با وانت خود در محدوده های اسلامشهر، شهریار، کمال آباد )  اقدام به سرقت از انباریها می‌ نمود که پس ازدستگیری معترف به 90 فقره سرقت نمود که از این میزان 35 فقره از آن ها شناسایی شده است.
قابل ذکر این که، این فرد چند همدست داشته که پلیس در حال شناسایی و دستگیری آنها می باشد.
 
محبوبه اقتداریان
.چاپ مطلب
اسکلت انسان کشف البر سارق آگاهی پلیس خام خواری
تعداد دفعات مشاهده شده : 342
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب