کد مطلب : 63675 / تاریخ ثبت : 1397/11/06 10:06

سرگرد پاسدار مجتبی عبدالملکی

دهه فجر عید کمال انقلاب؛ برگزاری مسابقه بزرگ عکاسی "چله انقلاب" در البرز

شناسایی دستاوردها یکی از مهم‌ترین مولفه‌های گرامیداشت چله انقلاب اسلامی است"، موضوعی بود که مدیر روابط عمومی سپاه البرز به آن اشاره داشت و خاطرنشان کرد: دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی باید با روش‌های خلاقانه، قابل باور و به صورت مستند برای نسل نوجوان و جوان تبیین شود

به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، سرگرد پاسدار مجتبی عبدالملکی "دهه فجر را عید کمال انقلاب اسلامی " عنوان کرد و ، اظهارکرد: انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک پدیده زنده و متکی به حیات طیبه به پختگی و تکامل رسیده است.
"شناسایی دستاوردها یکی از مهم‌ترین مولفه‌های گرامیداشت چله انقلاب اسلامی است"، موضوعی بود که عبدالملکی به آن اشاره داشت و خاطرنشان کرد: دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی باید با روش‌های خلاقانه، قابل باور و به صورت مستند برای نسل نوجوان و جوان تبیین شود.
برگزاری مسابقه  عکاسی چله انقلاب در البرز
مسئول روابط عمومی سپاه استان البرز افزود : به همت معاونت روابط عمومی و فرهنگی تبلیغات سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه عکاسی با عنوان « چله انقلاب» در استان برگزار می‌شود.
پاسدار عبدالملکی با بیان اینکه مسابقه عکاسی با عنوان « چله انقلاب» در استان برگزار می‌شود ، افزود : هدف از برگزاری این مسابقه ثبت لحظات ناب از حضور حماسی مردم در جشن ها ، مراسمات و راهپیمایی ۲۲ بهمن ، انعکاس احساس شعف و شادی عمومی در چهلمین فجر انقلاب ، تجلی غرور ملی در جشن چهلمین سالگی انقلاب اسلامی است.
وی تصریح نمود: به اطلاع عموم علاقه‌مندان و عکاسان می‌رساند که برای شرکت در این مسابقه می‌توانند عکس‌های ثبت شده با موضوع  برگزاری مراسم آذین بندی ، جشن و برنامه های دهه مبارک فجر در سراسر استان ، خانواده انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، نسل های انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، شور و نشاط انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در یکی از دو بخش دوربین عکاسی یا گوشی‌های همراه، به رقابت بگذارند.
این مقام مسوول در حوزه روابط عمومی سپاه  البرزگفت: علاقمندان می‌توانند حداکثر پنج اثر به همراه نام و نام خانوادگی، کد ملی و نام شهر محل سکونت خود را تا ۳۰ بهمن امسال، به  شماره 09302722492 در پیام رسان‌های سروش ،واتس آپ و ایتا ارسال نمایند که به چهل نفر از شرکت کنندگان چهل جایزه نفیس اهدا خواهد شد.
شرایط پذیرش آثار ارسالی نیز به شرح زیر است:
ــ عکس باید در فرمت jpeg باشد.
ــ حداکثر حجم عکس ها 3 مگابایت باشد.
ــ عکس‌ها می‌توانند رنگی یا سیاه و سفید باشد.
ــ برای هر عکس، نام عکاس و تاریخ ثبت اثر، ذکر شود.
ــ عکس‌ها باید فاقد لوگو، قاب، نوشته، تاریخ و یا هرگونه نشانه های تصویری باشد.
ــ ویرایش عکس‌ با نرم افزارها، تا جایی که مفهوم و سندیت عکس مخدوش نشود، منعی ندارد.
 


محبوبه اقتداریان به نقل از پایگاه بسیج
.چاپ مطلب
چله انقلاب عکاسی مسابقه البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 246
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب