کد مطلب : 63677 / تاریخ ثبت : 1397/11/14 09:55

خرد روستا:

عزم جدی در مبارزه با تخلفات داریم/ به انتقام جویی ها توجه نمی کنیم

رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی های استان البرز'tj:عزم جدی سازمان نظام پزشکی در مبارزه با فساد و حفظ جایگاه، حقوق و شانیت جامعه پزشکی ، مهم ترین دغدغه ای است که نظام پزشکی با تمام قوا دنبال نموده است


به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز ، دکتر محمدرضا خردروستا رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی های استان البرز، مهم ترین دغدغه نظام پزشکی را مبارزه با فساد و حفظ جایگاه جامعه پزشکی دانست و اظهار کرد: عزم جدی سازمان نظام پزشکی در  مبارزه  با فساد و حفظ جایگاه، حقوق و شانیت جامعه پزشکی ، مهم ترین دغدغه ای است که نظام پزشکی با تمام قوا دنبال نموده است.

خردروستا  همچنین در جمع خبرنگاران  همچنین افزود: حفظ جایگاه این گروه مهم اجتماعی برای ارائه بهتر خدمات درمانی به جامعه ضروری است ، و این مهم مستلزم هموار بودن مسیر ارائه خدمات است.

عالی ترین مقام مسوول شورای هماهنگی نظام پزشکی البرزدر ادامه تاکید نمود: هیچ کس نمی تواند نقش جامعه پزشکی و اهمیت گروه های مختلف پزشکی در تامین سلامت و رفاه جسمی و روانی جامعه را نادیده بگیرد.

"هر روندی که سیستم سلامت را مخدوش نماید باید از میان برداشته شود" مطلبی بود که  رییس نظام پزشکی کرج به آن اشاره داشت و تصریح کرد: از آنجا که هدف مهم سیستم سلامت، ارائه خدمات به بیمار و حفظ سلامت عمومی است، هر روندی که این هدف را مخدوش و یا معطل  می گذارد  مغایر مصالح پزشکان و جامعه است و باید از میان برداشته شود.

خردروستا اذعان داشت: نظام پزشکی با هر تخلفی که سلامت مردم را به مخاطره بیندازد قاطعانه برخورد می کند و در این مسیر از تمام ابزارهای قانونی بهره می گیرد.

خردروستا با تاکید بر اینکه حاشیه سازی، تسویه حسابها و انتقام جویی از نظام پزشکی تاثیری در مسیر این سازمان برای اعتلای سلامت عموم مردم و جامعه پزشکی ندارد گفت: سازمان نظام پزشکی کرج تضییع حقوق مردم و جامعه پزشکی را بر نمی تابد و در این راه به فشارها هیچ توجهی نمی کند.


محبوبه اقتداریان
.چاپ مطلب
خردروستا شورا هماهنگی نظام پزشکی البرز مبارزه فساد سلامت
تعداد دفعات مشاهده شده : 270
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب