کد مطلب : 63678 / تاریخ ثبت : 1397/11/14 13:31

افتتاح نمایشگاه توانمندی بهداری رزمی سپاه

پاسداران بنیان گذاران مدیریت جهادی در مسیر انقلابند/ سپاه، پاسداران حوزه سلامت اند

رییس مجلس گفت:جود روحیه مجاهدانه از ابتدای تاسیس سپاه در تک‌تک پاسداران وجود داشت و هدفشان این بود که با همه وجودشان در راستای وظیفه‌ای که بر عهده دارند، گام بردارند و این روحیه و نیرو را به بسیجیان هم انتقال دادند. از این ویژگی‌ها کارهای خارق العاده‌ای به وجود می‌آید

به گزارش شبکه خبری البرز، دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، در رزمایش اقتدار بهداری رزم که صبح امروز (۱۴ بهمن ماه) در بهداری نیروی زمینی سپاه برگزار شد  با اشاره به فعالیت های سپاه پاسداران در عرصه های مختلف گفت: بهداری سپاه کار‌های ارزشمندی را در حوزه سلامت انجام داده است.

رییس مجلس شورای اسلامی افزود:  امروز توفیق پیدا کردم از گوشه‌ای از خدمات سپاه در حوزه رزم بازدید داشته باشم، برای من خیلی مسرت‌بخش بود که همان روحیه اول انقلاب را در تلاش‌های سپاه ملاحظه کردم. شما در شرایط سخت کار‌های مهمی را انجام داده اید، از ابتدای انقلاب افرادی که وارد سپاه می‌شدند چند ویژگی مهم داشتند.

مسوولیت شناسی از صفات بارز نیروی سپاه پاسداران است

وی با اشاره به ویژگی‌هایی که باعث قوام سپاه شد اظهار کرد:  مسوولیت‌شناسی نسبت به سرنوشت انقلاب یکی از ویژگی‌های نیروی سپاه پاسداران است. در روزهای ابتدایی انقلاب هرکسی وارد سپاه می‌شد، نسبت به سرنوشت و آینده انقلاب، احساس مسئولیت می‌کرد و هرجا هم که ماموریت ایجاد می‌شد از قبیل اقدامات تروریستی و یا هر مأموریت دیگری، نیروهای سپاه احساس مسئولیت و در برابر تهاجمات سینه سپر می‌کردند.

مدیریت جهادی امری ضروری است/ پاسداران بنیان گذاران مدیریت جهادی در مسیر انقلابند

رئیس قوه مقننه با اشاره به این موضوع که، روحیه مجاهدانه  پاسداران، انقلاب مدیریت جهادی را پیش گفت: وجود روحیه مجاهدانه از ابتدای تاسیس سپاه در تک‌تک پاسداران وجود داشت و هدفشان این بود که با همه وجودشان در راستای وظیفه‌ای که بر عهده دارند، گام بردارند و این روحیه و نیرو را به بسیجیان هم انتقال دادند. از این ویژگی‌ها کارهای خارق العاده‌ای به وجود می‌آید
.
 وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری اظهار کرد: در شرایط امروز کشور مدیریت جهادی امری ضروری است، با این تفکر در هر مجموعه‌ای کار بزرگی می‌توان، انجام داد.

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به فرماندهی نیروی زمینی سپاه و دیگر کارکنان این نیرو گفت: واقعا کارهایی که شما انجام دادید متناسب با شرایط، طراحی و ساماندهی شده که دولت باید قدردان شما سپاهیان باشد.

خدمت رسانی و مسوولیت پذیری  نسبت به مردم معجزه است

دکتر لاریجانی افزود: احساس مسئولیت برای خدمت‌رسانی به مردم معجزه‌ای است که باید در همه بخش‌ها شاهد آن باشیم، شما پاسداران نیز باید قدردان خودتان باشید چرا که نتیجه نهادی هستید که از ابتدای انقلاب با روحیه جهادی و مسئولیت‌پذیری شکل گرفته است.
رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه باید در بخش بهداری کمک‌رسان شما باشند، شما در سپاه با هزینه اندکی این کار را انجام می‌دهید، این نیاز امروز کشور است.

وی تاکید کرد: بنده هم به سازمان برنامه و بودجه و هم وزارت بهداشت و به خصوص وزیر جدید بهداشت توصیه می‌کنم که به نیروی زمینی سپاه در حوزه بهداری کمک کنند.

رئیس نهاد قانون‌گذاری کشور افزود: به آقای نمکی، وزیر پیشنهادی بهداشت، که قرار است در مجلس رای اعتمادش بررسی شود، توصیه می‌کنم که در جلسه رای اعتماد حرف روشنی برای این موضوع داشته باشد تا کمک‌هایی به شما در بهداری سپاه صورت گیرد.
صدا و سیما خدمات سپاه در عرصه بهداشت را به اطلاع مردم برساند

لاریجانی با بیان اینکه رسانه ملی هم باید در پوشش فعالیت‌های نیروی زمینی سپاه در بخش بهداشت اقدام کند، گفت: صدا و سیما باید خدمات سپاه در عرصه بهداشت را به اطلاع مردم برساند، ، ظلم است که خدمات شما سپاهیان منتشر نشود، اقدامات شما باعث روحیه به مردم می‌شود؛ البته شما نیز باید در این امر پیشقدم باشید و موضوع را پیگیری کنید.

وی تصریح کرد: از آقای پاکپور فرمانده نیروس زمینی سپاه هم تشکر می‌کنم که با روحیه مجاهدانه و مخلصانه به مردم خدمت می‌کند. رکن رکین امنیت کشور در شرایط موجود که دشمنان می‌خواهند همواره به ملت ایران صدمه وارد کنند، اقدامات نیروی زمینی سپاه است و باید همه بخش‌های کشور قدردان زحمات نیروی زمینی سپاه باشند و قدر آن را بدانند.

رئیس مجلس در پایان خاطرنشان کرد: سردار پاکپور خیلی به زندگی نمی‌پردازد و همواره در مرزها حضور دارد و فعالیت می‌کند، ما از این روحیه جهادی ایشان قدردانی می‌کنیم، خوب است که از چنین افرادی تجلیل شود، انشاءالله در آینده خبرهای بهتری برای کشور از لحاظ امنیتی و اقتصادی را شاهد باشیم.
 


محبوبه اقتداریان
.چاپ مطلب
نمایشگاه سلامت بهداری سپاه لاریجانی مسوولیت پاسداران
تعداد دفعات مشاهده شده : 327
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب