کد مطلب : 63686 / تاریخ ثبت : 1397/11/15 12:20

تاکید سردار مولایی

هیچ منیتی دربه انجام رساندن امور وجود ندارد/ محرومیت ها جزو نواقص کشور است

فرمانده سپاه البرز ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر، گفت:محرومیت‌ها جزو نواقص کشور محسوب می شود و حضور جدی مسئولان را می طلبد،میدواریم همه مسئولان در این کار بزرگ حضوری فعال داشته باشند. چرا که این نواقص، برخلاف تدابیر و اصول امام راحل است، به همین دلیل تلاش می‌کنیم که تا سال ۹۸ پروژه‌های موردنظر را به اتمام برسانیمبه گزارش شبکه خبری البرز، سردار سید یوسف مولایی در مراسم عملیات اجرایی ۴۰ هزار طرح عمرانی با رویکرد آب و اشتغال در روستاها و مناطق محروم سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به میزبانی استان البرز برگزار شد.

فرمانده سپاه البرز ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر، با بیان این موضوع که، محرومیت‌ها جزو نواقص کشور محسوب می شود و حضور جدی مسئولان را می طلبد، افزود: هزار و ۴۲۲ پروژه از این طرح ها،  سهم استان البرز است، امیدواریم همه مسئولان در این کار بزرگ حضوری فعال داشته باشند. چرا که این نواقص، برخلاف تدابیر و اصول امام راحل است، به همین دلیل تلاش می‌کنیم که تا سال ۹۸ پروژه‌های موردنظر را به اتمام برسانیم.

وی با اشاره به ویژگی‌های این پروژه‌ها، گفت: این پروژه‌های کوچک، عام‌المنفعه و زودبازده هستند که باید این ویژگی‌ها را داشته باشند.
سردار مولایی ادامه داد:  آنچه حائز اهمیت است همکاری  وزیر صنعت، معدن و تجارت در این مأموریت بزرگ با توجه به اهداف مشخص می باشد که قرار شد ، بسیج شوند و کار کنند.
هیچ منیتی دربه انجام رساندن امور  وجود نداردتصریح کرد: در این مأموریت منیتی وجود ندارد و همه باهم دست‌به‌دست هم می‌دهیم تا این پروژه‌ها را با بالاترین کیفیت ارائه دهیم.
عالی ترین مقام در فرماندهی سپاه البرزمشارکت مردم و مسئولان در تحقق امور را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: بهسازی معابر، احداث پل روستایی و آب‌رسانی یکی از مسائلی است که نیاز به توجه بیش‌ازپیش دارد برای تحقق این مهم نیازمند کمک همه مردم و مسئولان است.
سردار مولایی گفت: ائمه جمعه با تریبون‌هایی که در اختیاردارند، می‌توانند در این امر بزرگ کمک‌های بسیار زیادی کنند و حتی ما می‌توانیم حضور این عزیزان را درصحنه داشته باشیم.
رحمانی با اشاره به طرح های محرومیت زدایی سپاه گفت: این اقدام در مسیر رفع محرومیت از مناطق مختلف کشور بوده که تحقق آن از آرمان ها و اصول انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری است و همه در آن مشارکت خواهیم داشت.
وی تاکید کرد که با حفظ تولید، اشتغال تثبیت می شود و مشکلات اساسی کشور اعم از بیکاری و محرومیت با پشتوانه تولید رفع خواهد شد.
وزیرصنعت، معدن و تجارت که امروز به استان البرز سفر کرده ضمن گشایش چند طرح تولیدی و صنعتی از تعدادی از صنایع استان بازدید کرد.
امروز نیز عملیات اجرایی 40 هزار پروژه محرومیت زدایی، عام المنفعه و زودبازده با پیام ویدئو کنفرانس سردار غیب پور رئیس بسیج سازندگی در کشور آغاز شد.
 
 
 


محبوبه اقتداریان به نقل از پایگاه بسیج
.چاپ مطلب
مولایی سپاه البرز عمرانی طرح فجر محرومیت مدیریت جهادی
تعداد دفعات مشاهده شده : 315
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب