کد مطلب : 63724 / تاریخ ثبت : 1397/12/13 10:24

برای نخستین بار در کشور

با حضور استاندار البرز؛جلسه تخصصی تسهیل و رفع موانع اصناف البرز / لزوم صیانت از حوزه سلامت

استاندار البرز گفت: بدون شک غالب صنوف استان را ، افرادی منصف و عادل تشکیل می دهد که نه تنها در کار خود مهارت های لازم را کسب نموده اند و بلکه در نوع خود عدالت محوری و انصاف را نیز رعایت می کنند . لذا می بایست تمام توان خود را به کار ببریم تا در شرایط کنونی بستر مناسبی جهت تسهیل و عبور از تنگناها را برایشان مهیا نماییم

 
به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در حالی برگزار شد که،  برای نخستین بار در کشور موارد و مشکلات اصناف به صورت تخصصی روی میزاستاندار البرز قرار گرفت. چرا که دکتر عزیزالله شهبازی استاندار تازه نفس البرز معتقد بود اصناف افرادی عادل و منصف به شمار می روند که باید جهت رفع موانع و مشکلات پیش روی آنان اهتمام ورزید.

استاندار البرز با بیان این که، موانع و مشکلات اصناف می بایست به صورت جدی پیگیری و در صدد تسهیل امور آنان برآمد اظهار کرد: بدون شک غالب صنوف استان را ، افرادی منصف و عادل تشکیل می دهد که نه تنها در کار خود مهارت های لازم را کسب نموده اند و بلکه در نوع خود عدالت محوری و انصاف را نیز رعایت می کنند . لذا می بایست تمام توان خود را به کار ببریم تا در شرایط کنونی بستر مناسبی جهت تسهیل  و عبور از تنگناها را برایشان مهیا نماییم.

شهبازی همچنین به موضوع نظارت و بازرسی از سوی کارگزاران و مسوولین امر بازرسی و نظارت استان بر امور اصناف اشاره کرد وخاطرنشان نمود:  نظارت دقیق بر اصناف وجود دارد ولی به هیچ عنوان درصدد پرونده سازی برای آنها نخواهیم بود.  

محور دیگر سخنان استاندار البرز به صیانت ازحوزه سلامت معطوف شد و تصریح کرد: از آنجا که، حوزه سلامت از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است و به نوعی امنیت کشور حول محورامنیت سلامت جامعه می چرخد؛ لذا  ضروری است تا متولیان ومدیران حوزه بهداشت و درمان  نظارت بیشتری بر امور حوزه سلامت و مردم داشته باشند تا این حوزه به مخاطره نیافتد. اما پسندیده نیست با سخت گیری های بی مورد سد راه اصناف شوند
.
وی همچنین اضافه کرد: نیروهای نظارتی باید با جدیت نسبت به جمع آوری و ساماندهی اغذیه فروشی های دوره گرد و سیار اقدام کنند.
شهبازی در ادامه به مدیران  و مسوولین ارشد استان در رابطه با ارائه گزارشات شفاف و معقول حوزه کاری خود، تذکر داد و گفت: مدیرانی که در چنین جلساتی حضور می یابند باید گزارش شفاف و معقول ارائه دهند  تا بتوان با اشراف دقیق به مسائل، تصمیمات درستی اتخاذ گردد. همچنین مسوولین نیز باید با مشارکت جدی در حل مسائل، پاسخگوی موضوعات حوزه خود باشند
.
عالی ترین مقام استان البرز محور دیگر سخنان خود را به آماده سازی اماکن  اقامتی و پذیرایی جهت مسافران نوروزی گفت: البرز همه ساله در ایام تعطیلات نوروز پذیرای مسافران بسیاری از سراسر کشور است از این رو باید تدابیر لازم را با مهیا کردن اماکن اقامتی و پذیرایی داشته باشیم.
محبوبه اقتداریان / به نقل از روابط عمومی استانداری
.چاپ مطلب
البرز استاندار شهبازی موانع تولید اصناف تخصصی سلامت
تعداد دفعات مشاهده شده : 350
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب