کد مطلب : 63730 / تاریخ ثبت : 1397/12/18 09:13

هشدار معاون سیاسی امنیتی فرمانداری کرج

ضرب الاجل ۴۸ ساعته برای اعلام لیست کشیک ادارات به فرمانداری/ عذر تلفن خاموش و خارج از دسترس پذیرفتنی نیست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج گفت: ضرب الاجلی 48 ساعته کلیه ادارات شهرستان کرج لیست کشیک های خود و جانشینان مدیران نیز به همراه تلفن ثابت و همراه خود را باید به فرمانداری کرج اعلام کنند. تاکید می کنم خارج از دسترس بودن و خاموشی تلفن همراه مدیران پذیرفتنی نیست

به گزارش شبکه خبری البرز به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرج، «مهندس سیدجمال جلیلی» در «اولین جلسه ستاد نوروزی و استقبال از بهار سال 98 که در سالن غدیر فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت:  بعنوان دست اندرکاران تمشیت برنامه استقبال از نوروز، موظف هستیم تا با دقت  نظر  وظایف محوله را طبق دستور العمل سازمانی به انجام برسانیم.
** لزوم آمادگی ادارات در پوشش مراقبتی چهارشنبه پایانی سال
وی با بیان اینکه چهارشنبه پایانی سال، پیش مقدمه ورود به سال جدید است ، افزود: با توجه به اینکه زمان سال تحویل ساعت یک بامداد روز پنجشنبه است و چهارشنبه 29 اسفندماه عرفاً آخرین چهارشنبه پایان سال می باشد، لذا دستگاههای ذیربط لازم هست، با آمادگی جهت پوششهای مراقبتی پیش بینی و اقدامات مقتضی انجام پذیرد.
در همین راستا جا دارد مبادی فرهنگی و شهرداریها نیز حتی الامکان برنامه های مشخصی را برای این مناسبت پیش بینی و تدارک ببینند.
** ضرب الاجل ۴۸ ساعته برای اعلام لیست کشیک ادارات به فرمانداری/  عذر تلفن خاموش و خارج از دسترس پذیرفتنی نیست
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج بر ضرورت تعیین کشیک ادارات و دستگاه های خدماتی در ایام نوروز تأکید کرد و گفت: در ضرب الاجلی 48 ساعته کلیه ادارات شهرستان کرج لیست کشیک های خود و جانشینان مدیران نیز  به همراه تلفن ثابت و همراه خود را باید به فرمانداری کرج اعلام کنند.
مهندس جلیلی ضمن تآکید بر ضرورت پاسخگویی مسولان در آن ایام افزود: خارج از دسترس بودن و خاموشی تلفن همراه مدیران پذیرفتنی نیست.
** مراکز مهم خدماتی شهرستان کرج در تعطیلات نوروزی فعال باشند
وی همچنین بر ضرورت ادامه فعالیت مراکز خدماتی در ایام تعطیلات سال جدید اشاره کرد و گفت: جایگاه های عرضه سوخت – نانوایی ها – بیمارستان ها و درمانگاه ها ،تعمیرگاه ها، بانکها و بخصوص خود پردازها و ... از جمله مراکز مهمی هستند که خدمات آنها به مردم تعطیلی بردار نیست .
** مسافران و گردشگران کرج میلیونی هستند/خبازی های شهرستان کرج در تعطیلات هم پخت داشته باشند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج با بیان اینکه خبازی ها علاوه بر تولید نان مصرفی ساکنان کرج عهده دار تأمین نیازهای مسافران نوروزی هم هستند، عنوان کرد: با توجه به شرایط ویژه استان البرز و شهرستان کرج بجهت تردد گردشگران میلیونی این مهم بصورت ویژه در دستور کار مسولان امر قرار داشته باشد.
وی افزود: در این رابطه دستگاه هایی همچون اداره کل صنعت، معدن و تجارت و  اداره غله و اتحادیه های مرتبط نیز با دقت نظر و اهتمام جدی در کنترل و نظارت بر روند امور اقدام تا به توسعه سطح خدمات کیفی در این بخش منتج شود.
مهندس جلیلی ادامه داد: مساجد، مدارس، کانون های فرهنگی، پایگاه های مقاومت و... در ایام نوروز، کنار مسافران باشند و بسته به وسع و آنچه در توان دارند در جهت خدمت رسانی به مردم و مسافران تلاش کنند.
وی افزود: تمهیدات لازم نیز از سوی مسولان جمعیت هلال احمر برای مواقع ضروری در جاده ها و مسیرها پیش بینی شود.
 


محبوبه اقتداریان در گفتگو با روابط عمومی فرمانداری کرج
.چاپ مطلب
ضرب الاجل ادارات نوروز بهانه فرمانداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 324
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب