کد مطلب : 63737 / تاریخ ثبت : 1397/12/23 13:23

بازدید وزیر راه وشهرسازی از پروژه قطار برقی هشتگرد

استاندار البرز گفت:این بازدید دومین سفر وزیر راه و شهرسازی طی چند ماه اخیر وزیر راه و شهرسازی از پروژه های راه استان البرز می باشد که در این خصوص اهتمام ویژه ای در جهت تسریع در تکمیل پروژه های راه سازی البرز دارد


به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، دکتر اسلامی وزیر راه وشهرسازی با هیات همراه خود از روند فیزیکی خط پنج مترو بین ایستگاه گلشهر و شهر جدید هشتگرد بازدید کرد.
در این بازدید که دکتر شهبازی استاندار البرز هیات همراه وزیر راه و شهرسازی را همراهی می کرد با قدردانی از توجه این وزارتخانه به پروژه های البرز، اظهارداشت: این بازدید دومین سفر وزیر راه و شهرسازی طی چند ماه اخیر وزیر راه و شهرسازی از پروژه های راه استان البرز می باشد که در این خصوص اهتمام ویژه ای در جهت تسریع در تکمیل پروژه های راه سازی البرز دارد.
شهبازی خاطرنشان کرد: بواسطه این نگاه ویژه توفیقات مهمی در حوزه مسیرهای ریلی و بزرگراهی استان حاصل شده است.
وی با اشاره به تغییر نام شهرجدید هشتگرد، افزود: در این راستا مکاتبات زیادی صورت گرفته ولی تاکنون با نام پیشنهادی موافقت نشده است.  لذا مقرر شد با همراهی مسوولان مربوطه دوباره توجیهات لازم ارائه شود تا به نتیجه لازم دست یابیم.
شایان ذکر است: خطوط مترو یاد شده به طول 25 کیلومتر می باشد و از کیلومتر 40 به خط پنج تهران متصل خواهد شد  همچنین عملیات این پروژه در زمینه تملک و زیرسازی بالغ بر 99 درصد پیشرفت داشته و کل پروژه با 78 درصد پیشرفت فیزیکی همراه بوده  است
تا به امروز 550 میلیارد تومان منابع ریالی صرف هزینه این پروژه شده است و 350 میلیارد تومان دیگر برای تکمیل آن نیاز است.
این پروژه در ضلع شمال آزادراه کرج_قزوین به صورت هم سطح تعریف شده است.


محبوبه اقتداریان در گفتگو با روابط عمومی استانداری
.چاپ مطلب
البرز اسلامی وزیر راه قطار هشتگرد
تعداد دفعات مشاهده شده : 1944
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید