کد مطلب : 63738 / تاریخ ثبت : 1397/12/26 09:22

دکتر شهبازی در رزمایش طرح انتظامی نوروز

امنیت ، آرامش و ثبات کشور مرهون پایمردی های نیروی انتظامی

استاندار البرز گفت:بر کسی پوشیده نیست که چه رشادت هایی در پس خون سربازان میهن که در مسیر بر قراری امنیت و آرامش در مرزهای داخلی و خارجی نهادینه شده که تمام این ها مدیون تدابیری است که فرمانده هان این مرزو بوم اندیشیده اند. لذا امید است با تدابیری که فرمانده نیروی انتظامی اندیشیده همچنان آرامش و امنیت را در سال جدید داشته باشیم


به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، عزیزالله شهبازی استاندار البرز در رزمایش آغاز طرح انتظامی ترافیکی نوروز ۹۸ پلیس راه استان البرز، ایران را به حیث امنیتی،اعم از نظامی و انتظامی قدرت منطقه برشمرد و اظهار کرد: اکنون جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح در بالاترین سطح قدرت در عرصه های مختلف هوا، دریا، زمین و فضا قرار دارند و با بهره گیری از همین نیروهای خدوم است که کشور به هر حیث از هر هجمه ای حفظ می شود.

شهبازی همچنین "نیروی انتظامی رایکی از عزیزترین نیروهای میهن" معرفی نمود و خاطرنشان کرد: این عزت از دلسوزی، همراهی با مردم، خدمات شبانه روزی و قانون گرایی بدست آمده است.

عالی ترین نماینده استان البرز با اشاره به توفیقات بی شائبه نیروی انتظامی در سطح کشور(سال 97) گفت:  امسال نیروی انتظامی به مدد همین نیروها، توفیقاتی کسب کرده که در مسیر تداوم و استمرار این روند همراهی لازم را خواهیم داشت.

وی در بخش دیگری امنیت، آرامش و ثبات کشور را مرهون پایمردی های نیروی انتظامی دانست و تاکید کرد: بر کسی پوشیده نیست که چه رشادت هایی در پس خون سربازان میهن که در مسیر بر قراری امنیت و آرامش در مرزهای داخلی و خارجی نهادینه شده که تمام این ها مدیون تدابیری است که فرمانده هان این مرزو بوم اندیشیده اند. لذا امید است با تدابیری که فرمانده نیروی انتظامی اندیشیده همچنان آرامش و امنیت را در سال جدید داشته باشیم.

استاندار البرز با اشاره به اینکه البرز با امکانات استانی، سرویس ملی ارائه می دهد، اضافه کرد: از خداوند می خواهم توانی به من بدهد که در راستای ماموریت هایی که ناجا در البرز دارد، همراهی لازم را داشته باشم, وبتوانیم برای تقویت زیرساخت های نیروی انتظامی در البرز گام های موثری برداریم.

شهبازی در رابطه با طرح استقبال نوروزی  اذعان داشت: امیدوارم تمامی کسانی که از البرز گذر می کنند، خاطره خوبی از این استان داشته باشند.


محبوبه اقتداریان در گفتگو با روابط استانداری
.چاپ مطلب
طرح نوروزی پلیس استاندار البرز ترافیک مرهون
تعداد دفعات مشاهده شده : 1703
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید