کد مطلب : 63739 / تاریخ ثبت : 1397/12/26 14:38

سردار محمدیان:

نیم درصد جاده های کشور که در استان البرز استقرار دارد/ ضرورت توسعه زیرساخت های البرز

"استان البرز در موقعیت استراتژیکی خاصی است" دیگر موضوع مورد بحث سردار محمدیان بود که در این راستا اعلام کرد: از آنجا که البرز خط مواصلاتی 14 استان را یدک می کشد، حجم 53درصدی وسایط نقلیه را نیز به اجبار متحمل می شود.چرا که نیم درصد جاده های کشور که در استان البرز استقرار دارد

به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز در رزمایش طرح امدادی نوروزی استان البرز اظهار کرد: هدف ما از رزمایش طرح امدادی نوروز اقدام حداکثری  تمامی ارگان های مرتبط با این طرح جهت بهینه سازی بهتر این ایام می باشد. هر چند این نوع ماموریت ها و هماهنگی بین دستگاهی مستمر بوده و هست.
محمدیان با اشاره به این موضوع که، زیرساخت های استان به دلیل محدودیت های موجود، توسعه کافی را پیدا نکرده ، خاطرنشان کرد: هر ساله درصدی از ماموریت ها به ترددها و حضور مهمانان نوروزی اضافه می شود و متاسفانه عدم تسهیلات مورد قبول جهت توسعه زیرساختی موجود در استان باعث شده که مورد دلخواه مردم نباشد.
 "استان البرز در موقعیت استراتژیکی خاصی است" دیگر موضوع مورد بحث سردار محمدیان بود که  در این راستا اعلام کرد: از آنجا که البرز خط مواصلاتی 14 استان را یدک می کشد، حجم 53درصدی وسایط نقلیه را نیز به اجبار متحمل می شود.چرا که نیم درصد جاده های کشور که در استان البرز استقرار دارد.
وی تصریح کرد: همین مسائل و مشکلات زیر ساختی موجب گردیده جاده چالوس که یکی از چهار جاده گردشگری جهان محسوب می شود، گنجایش و ظرفیت بیش از یک لاین ترددی را نداشته باشد.
سردار محمدیان با اشاره سنگینی ترافیک و حجم تردد مردم در این جاده گفت؛  همکاران ما تلاش های بسیاری در این زمینه ایجاد خواهند کرد؛ اما باید سایر دستگاه ها از نظر فضاسازی سهیم شده و اقدامات و خدماتی را ارائه  انجام دهند تا آرامش در این مسیر ایجاد شودمردم دچار مشکل نشوند.
سردار محمدیان در پایان با اشاره به اینکه علی رغم تمام سختی ها ، از سعه صدر پلیس تشکر ویژه نمود و  عنوان کرد: امیدواریم که نوروز ۹۸ را با کمترین حادثه پشت سرگذاشته و یک نوروز به یاد ماندنی برای هم وطنان باشد.


محبوبه (مسیحا)اقتداریان
.چاپ مطلب
رزمایش نوروزی البرز سردارمحمدیان چالوس ترافیک
تعداد دفعات مشاهده شده : 1702
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید