کد مطلب : 63745 / تاریخ ثبت : 1398/03/01 10:12

نوروزی فر مطرح کرد:

ایرانی ها همواره در مسیر ثبات انسانیت وبرادری / ورود دادستانی به تخلف دور از اخلاق مغازه دار نظرآبادی

رییس بسیج رسانه البرز باگفت: بخشی از شهداء مدافع حرم از افغان‌ها هستند که همرزم نیروهای مدافع حرم ایرانی در صحنه نبرد با داعش حضور پیدا کرده و این مطلب گویای ارادت و برادری یکدیگر است

  •  

به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، ابراهیم نوروزی فر رییس سازمان بسیج رسانه البرز از تخلف دور از اخلاق انسانی یک مغازه دار در نظرآباد خبر داد و اظهار کرد: متاسفانه برخی برخوردها دور از شان انسانی و اخلاقی است که همین امر موجب بازتاب نا متعارف در رسانه های خارجی را در شرایط کنونی برای کشور بوجود می آورد.

رییس بسیج رسانه البرز ضمن محکوم کردن رفتارهای نژاد پرستانه و همچنین دور از وجاهت ایران اسلامی تصریح کرد: طی چند روز اخیر یکی از مغازه داران شهرستان نظرآباد در اقدام غیر اخلاقی و انسانی با نصب یک برگه با مضمون، ممنوعیت ورود افغان ها جهت خرید از این مغازه، موجب بازتاب غیر عرف این موضوع در شبکه های خارجی گردید.

نوروزی فر با بیان این که، بازتاب این حرکت غیر اخلاقی در شبکه های خارجی موجب سوء استفاده هر چه بیشتر دشمنان قسم خورده ایران اسلامی می شود، گفت: همین امر موجب گردید، برخی از شبکه‌های رسانه‌ای خارجی با انتشار یک کلیپ در فضای مجازی از حرکت دور از اخلاق این مغازه‌دار، سوء‌استفاده کرده و منش و مهمان‌نوازی ایرانی‌ها را زیر سوال بردند.

عالیترین مقام مسئول در بسیج رسانه البرز در ادامه، با تاکید بر این مطلب که،  استان البرز یکی از استان های مهاجرپذیر افغانی است، اذعان داشت: همانطور که مستحضر هستید طی چند سال اخیر در برخی از نقاط استان البرز بخصوص در شهرستان های نظرآباد و ساوجبلاغ و حاشیه های اطراف کرج عزیزان افغانی سکنی داشته و دارند. پس همین امر کافی است تا به جهانیان اثبات شود که، ایرانی ها همواره در مسیر اخلاق، انصاف وانسانیت گام نهاده اند.

نوروزی‌فر با بیان اینکه با حکم دادستانی با این مغازه‌دار متخلف برخورد شد، مطرح کرد: بخشی از شهداء مدافع حرم از افغان‌ها هستند که همرزم نیروهای مدافع حرم ایرانی در صحنه نبرد با داعش حضور پیدا کرده و این مطلب گویای ارادت و برادری یکدیگر است.
 


 


محبوبه اقتداریان
.چاپ مطلب
تخلف البرز نظرآباد مغازه دار برخورد رسانه بسیج نوروزی فر
تعداد دفعات مشاهده شده : 200
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب