کد مطلب : 63750 / تاریخ ثبت : 1398/03/24 20:31

عباس پاپی زاده مطرح کرد:

دزفول روی ریل عمران وآبادی /بهره ربرداری ازبیمارستان فوق تخصصی زنان و زایمان دزفول

نماینده مردم دزفول به بیمارستان 110تختخوابی احداثی در دزفول اشاره داشت و یادآور شد: بیمارستان فوق ، بیمارستان فوق تخصصی زنان و زایمان دزفول می باشد که در استان خوزستان بی نظیر می باشد. ساخت این بیمارستان تکمیل و به دنبال جذب نیروهای انسانی اعم از درمانی و خدماتی است

عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی شبکه خبری البرز در خصوص پیگیری های مثمر ثمر در بحث سیل اخیر خوزستان اظهار کرد: ما به جد به دنبال تامین اعتبار به جهت جبران خسارات های ناشی از سیل اخیر خوزستان در مناطق سیل زده استان  به خصوص با محوریت  جبران خسارات  در حوزه کشاورزی می باشیم.

 نایب رییس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست درادامه با بیان این مطلب که، بخشی از جبران خسارت ناشی از سیل در حوزه کشاورزی در قالب وام های کم بهره خلاصه می شود، خاطرنشان کرد:  یک بخش ازاین وام ها به صورت قرض الحسنه گرفت و بخش دیگری تحت عنوان وام های جبران خسارت در اختیار کشاورزان قرار خواهد که به زودی میزان اعتبار از سوی استانداری اعلام  می شود.

وی همچنین با اشاره به سیل بندهای دز و بالارود گفت: تامین اعتبار جهت  سیل بند دز تحقق یافته که به زودی عملیات  اجرایی آن شروع و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت، که،  با اجرایی شدن این پروژه ، حواشی رودخانه دز در دزفول  از خسارت های ناشی از سیل های احتمالی آینده مصون  خواهند ماند.

محور دیگر سخنان پاپی زاده به سرفصل های مهم برنامه های دراز مدت خود جهت عمران وآبادی و بهداشت حوزه انتخابیه خود معطوف شد و تصریح کرد: از آنجا که دزفول به لحاظ آماری در دو حوزه راه و جاده های ارتباطی و همچنین بهداشت و درمان از رتبه پایینی برخوردار بود،  ما بر آن شدیم برنامه ریزی ده ساله ای در خصوص این دو حوزه تدوین نماییم و بخش اعظم این برنامه ها  به حوزه بهداشت و درمان و ترمیم  وبهسازی این حوزه استراتژی ، اختصاص یافت.

نماینده مردم دزفول در مجلس افزود: ما تاکنون طی گذشت 7 سال به 70درصد از اهداف مورد نظر دست یافتیم  و احتمال این می رود ظرف دو سال آینده به تمام اهداف خود برسیم.

نماینده عالی مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از احداث دو بیمارستان مهم و استراتژی در دزفول خبر داد و تاکید نمود: این در حالی است که 8بیمارستان در حال ساخت داریم که 4بیمارستان از این هشت بیمارستان  بزودی به بهره برداری خواهد رسید. قابل ذکر این که، این بیمارستان ها در نوع خود بی نظیر می باشند.

پاپی زاده به بیمارستان 110تختخوابی احداثی در دزفول  اشاره داشت و یادآور شد: بیمارستان فوق ، بیمارستان  فوق تخصصی زنان و زایمان  دزفول می باشد که در استان خوزستان بی نظیر می باشد. ساخت این بیمارستان تکمیل   و به دنبال جذب نیروهای انسانی اعم از درمانی و خدماتی است.

بیمارستان تامین اجتماعی دزفول دیگر بیمارستانی بود که این نماینده از آن یاد کرد و خاطرنشان نمود: بیمارستان فوق بزرگترین بیمارستان شمال خوزستان است که در مرحله جذب نیرو می باشد و امید این می رود که در چند ماه آتی به بهره برداری برسد. این در حالی است که، چند بیمارستان دیگر نیز در دست تکمیل و تجهز می باشند که در این راستا تا دو سال و نیم آینده حدود 8بیمارستان به جمع بیمارستان های دزفول اضافه خواهد شد.

نایب رییس کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست مجلس با پرداختن به اقدامات انجام شده در حوزه راه در شهرستان دزفول اذعان داشت:  در این حوزه  نیز در حال پیگیری  احداث و بهره برداری چندین بزرگراه و اتوبان  در دزفول هستیم . از جمله آنها می توان به بزرگراه سیاه منصور، چهاررراه آوج به  میانرود و هفت تپه، کنارگذر شرقی (راه مواصلاتی شهر دزفول به اهواز با استناد این که حدود 20 کیلومتر  کاهش مسیر خواهد داشت )، جاده  پشت زاگرس ( راه مواصلاتی دزفول به اصفهان )  اشاره نمود که در این صورت به لحاظ استاندارد جاده ای،  دزفول  در سطح بالایی قرار خواهد گرفت.

پاپی زاده  با تصریح این موضوع که امید این می رود تا دو سال آینده تمام پروژه های عمرانی به بهره برداری برسند، گفت: تکمیل این پروژه ها جزو برنامه های تدوینی است که با تمام قوا تاکید بر انجام آن هستیم.  

نماینده مردم دزفول همچنین گفت: در حوزه کشاورزی نیز  باید به اطلاع مردم شریف دزفول برسانم که، در سال های اخیر ما با افزایش  صادرات محصولات  کشاورزی از این منطقه مواجه بودیم که به همین منظور در صدد احداث پایانه صادراتی محصولات کشاورزی دزفول نیز می باشیم.  
 
مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
دزفول بیمارستان زنان نماینده پاپی زاد سیل اعتباز دز
تعداد دفعات مشاهده شده : 466
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید