کد مطلب : 63752 / تاریخ ثبت : 1398/03/28 20:12

سرگرد پاسدار عبدالملکی خبر داد:

دعوت از تمامی رسانه های استان البرز جهت پوشش خبری "طرح جهاد همبستگی ملی"

مسئول روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز گفت:در طرح جهاد همبستگی ملی، محوریت مسجد است چرا که سنگر و محل حل مشکلات مردم همین مساجد است و چنین طرحی بدون شک تقویت وحدت ، همدلی و انسجام بیشترملت ایران را نیز در پی خواهد داشت


به گزارش  خبرنگار شبکه خبری البرز به نقل از روابط عمومی سپاه استان البرز ،  سرگرد پاسدار عبدالملکی اظهار داشت : در پی اعلام آغاز اجرای طرح «جهاد همبستگی ملی» با هدف کمک به هموطنان سیل‌زده از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، بسیاری از اقشار مختلف مردم عزم خود را جهت مشارکت و حضور در این طرح جزم کردند.

وی به نقش ائمه جماعات و هیئت امناء مساجد استان البرز در اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: طرح جهاد همبستگی ملی یک نوع رزمایش برای خدمت رسانی، سازماندهی برای ارائه خدمات مطلوب و تقویت اخوت است.

مسئول روابط عمومی سپاه سپاه امام حسن مجتبی (ع) افزود:جهان از این اتحاد و همبستگی مردم در کمک و یاری رساندن به هموطنان سیل زده انگشت حیرت به دهان گرفت، اما در ادامه کار تا حل مشکلات سیل زدگان به طور کامل لازم است که اقدامات شایسته ای نیزصورت گیرد که طرح "جهاد همبستگی ملی" یک کار ارزشمند و قابل تحسین در این راستا است.

سرگرد پاسدار عبدالملکی تصریح کرد : در طرح جهاد همبستگی ملی، محوریت مسجد است چرا که سنگر و محل حل مشکلات مردم همین مساجد است و چنین طرحی بدون شک تقویت وحدت ، همدلی و انسجام بیشترملت ایران را نیز در پی خواهد داشت.

وی گفت : از مردم دعوت می‌کنیم با محوریت مساجد بازسازی و نوسازی منازل آسیب دیده، کسب تأمین کالای اساسی و بانک‌ها ساخت و تجهیز مدارس را عهده دار شوند.

وی در پایان ضمن دعوت از تمامی رسانه های استان البرز جهت پوشش خبری "طرح جهاد همبستگی ملی" خاطر نشان کرد : جا دارد از زحمات تمامی رسانه ها در جهت حضور حماسی در بازتاب مشکلات مردم و انعکاس اخبار امدادرسانی نهایت تشکر را داشته باشم.
 


 
روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی البرز
.چاپ مطلب
سپاه= البرز همبستگی وحدت جهاد رسانه خبر
تعداد دفعات مشاهده شده : 213
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید