کد مطلب : 63763 / تاریخ ثبت : 1398/04/04 22:32

حامد فرضی مطرح کرد:

تسهیل امور مردم در چارچوب قوانین و مقررات

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز با حضور در میز خدمت اداره کل متبوع خود گفت: مردم باید بتوانند بدون معطلی و به دور از تشریفات با مسئولین بنشینند و مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند

 

به گزارش شبکه خبری البرز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز، صبح امروز؛ سه شنبه چهارم خردادماه سالجاری، حامد فرضی؛ مدیرکل، مهدی فتحی؛ معاون فنی، مهدی حسنی؛ رئیس مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات و یحیی میردار منصوپور؛ رئیس میز خدمت اداره کل منابع طبیعی استان در دیداری مردمی و صمیمانه با حضور در میز خدمت پاسخگوی مراجعین بودند.

مدیرکل منابع طبیعی البرز با اشاره به کلام امیرالمومنین علی (ع) که فرمودند: همانا حکومت وسیله آب و نان نیست بلکه امانتی است برای خدمت به مردم، گفت: خدا را شاکریم که در فرصتی دوباره شرایط جهت پاسخگویی، تسهیل امور و رفع موانع و مشکلات مراجعین فراهم آمد تا بتوانیم به نحو شایسته آنگونه که باید پاسخگوی مردم باشیم.

مهندس فرضی؛ این دیدار و نشست مردمی را فرصتی مغتنم برای تکریم ارباب رجوع و با مردم بودن دانست و افزود: مردم باید بتوانند بدون معطلی و به دور از تشریفات با مسئولین بنشینند و مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند.

این مقام مسئول تصریح نمود: این اداره کل و به تبع ادارات منابع طبیعی واقع در شهرستان های تابعه تمامی تلاش خود را در جهت تسهیل امور مردم در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه به کار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش: مدیرکل منابع طبیعی استان در معیت سایر مسئولین مربوطه، سه شنبه های هر هفته پاسخگوی مطالبات و خواسته های مردم هستند و مردم می توانند با هماهنگی و تعیین وقت قبلی جهت ارائه درخواست خود در میز خدمت این اداره کل حضور یابند. 


به نقل از روابط منابع طبیعبی البرز..مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
فرضی ارباب رجوع البرز تسهیل تشریفات منابع طبیعی
تعداد دفعات مشاهده شده : 193
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید