کد مطلب : 63772 / تاریخ ثبت : 1398/04/16 12:59

نادر بیگی خبر داد:

دستگیری سه سارق حرفه ای باند سرقت مسلحانه در کرج/ شناسایی سارقین زیر 20 سال توسط پلیس آگاهی

رییس پلیس آگاهی البرز گفت:در این رابطه سه نفر سابقه‌دار با میانگین سنی 15-۲۰ سال دستگیر شده‌اندکه نحوه سرقت آنان توسط دو خودروی پژو ۲۰۶ سفید و پژو پارس خاکستری صورت می گرفته که در این راستا معترف به ۱۵ فقره سرقت شدند ودر همین رابطه 6مالباخته نیز شناسایی شدند

به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، سرهنگ محمد نادر بیگی در نشست خبری (روزیکشنبه ۱۶ تیرماه 98) از دستگیری سه عضو حرفه ای باند سرقت مسلحانه  در کرج خبر داد و اظهار کرد: سارقین فوق  با سلاح گرم با ورود به یک منزل در کرج و حبس زن خانه  در انباری اقدام به سرقت ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان طلا نمودند.

وی در ادامه فزود: سارقان علاوه بر سرقت طلا، خودروی این خانواده به ارزش دو میلیارد تومان را نیز بسرقت بردند.

نادربیگی از کشفیات این سرقت خبر داد و گفت: در این راستا  پنج نفر دستگیر، یک دستگاه خودرو وبخشی از اموال مسروقه نیز کشف گردید. این درحالی است که یکی از سارقین، اعتراف به قتلی در ماهدشت نیز شد.

"دستگیری سارقان زورگیر در غرب کرج " دیگر خبر مورد نظر رییس پلیس آگاهی بود که به آن پرداخت و تصریح کرد: در این رابطه سه نفر سابقه‌دار با میانگین  سنی 15-۲۰ سال دستگیر شده‌اندکه نحوه سرقت آنان توسط دو خودروی پژو ۲۰۶ سفید و پژو پارس خاکستری  صورت می گرفته که در این راستا  معترف به ۱۵  فقره سرقت شدند ودر همین رابطه  6مالباخته نیز شناسایی شدند.

پرونده‌ای دیگری که نادربیگی از آن پرده برداشت مربوط به  دستگیری فردی مظنون به سرقت منزل بود، که  در این خصوص اعلام کرد: زمانی که این فرد همراه با طلای کشف شده به دادگاه فرستاده شد خواهر فرد مذکوربا ارائه فاکتورهای تقلبی به دادگاه خواهان آزادی برادرش شد  و توانست با این شیوه حکم آزادی وی را بگیرد. اما دیری نپایید با بررسی های به عمل آمده معلوم گردید فاکتورهای فوق تقلبی بوده و فرد دستگیر شده سابق دار است.

عالی ترین مقام مسئول در پلیس آگاهی تاکید کرد: دستگیر شدگان پرونده مذکور (3نفر) تا به امروز به ۱۰۰ فقره سرقت منزل با ارزش بیش از ۸۳۰ میلیون تومان اعتراف کرده‌اند و ۱۳ فقره از این سرقت‌ها هم شناسایی شده است.

کیف قاپی با پراید سرقتی در محدوده مهرشهر و کمالشهر خبر دیگر رئیس پلیس آگاهی بود که در این رابطه چنین عنوان کرد:  سه نفر در این رابطه  سه نفر دستگیر، اعتراف به ۶۵ فقره کیف قاپی و  ۲۸ نفر مالباخته نیز شناسایی شده‌اند.

دستگیری سه نفر سارق مسلحانه خودرو و احشام،  دستگیری یک زن و مرد در رابطه با سرقت از منزل از دیگر پرونده هایی بود که نادربیگی به آن اشاره داشت.
 
محبوبه(مسیحا) اقتداریان
.چاپ مطلب
آگاهی سارق حرفه ای البرز کرج باند نادربیگی
تعداد دفعات مشاهده شده : 157
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید