کد مطلب : 63786 / تاریخ ثبت : 1398/05/07 11:00

کمتر از2 روز تحقق یافت

شکوفایی ظرفیت های مغفول البرز/ فرودگاه پیام جان می گیرد

استاندار البرز گفت: ظرف کمتر از ۲ روزپس از سفر دکتر جهانگیری دستور راه اندازی پروازهای مسافربری فرودگاه پیام توسط هیات دولت صادر شد و بخشی از دغدغه مندی و مطالبات به حق مردم استان به منصه ظهور رسید


به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، نماینده عالی دولت در استان البرز از تحقق مهمترین مطالبه استان در سفر معاون اول رییس جمهور به البرز خبر داد و اظهار کرد: یکی از راهبردهای ما در پی دعوت از مسئولان ارشد کشوری به البرز، بیان طرح مطالبات استان به صورت دقیق، نظام مند و تخصصی بود که انتظار می رفت در قبال مطالبات ، پاسخ درخورتوجهی نیز دریافت گردد که این مهم به عینه اتفاق افتاد.

شهبازی با بیان این که،"نگاه ملی، همراه و پشتیبان مسیر عمران و آبادانی البرزاست" خاطرنشان کرد: پس از دستاوردهای سفر رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان، اکنون شاهد تحقق مطالبه مردم البرز از سفر معاون اول رییس جمهور هستیم.

استاندار البرز با اعلام این خبر که،" مصوبه هیات دولت مبنی بر راه اندازی فرودگاه مسافربری پیام تحقق یافت" تصریح کرد: ظرف کمتر از ۲ روزپس از سفر دکتر جهانگیری دستور راه اندازی پروازهای مسافربری فرودگاه پیام توسط هیات دولت صادر شد و بخشی از دغدغه مندی و مطالبات به حق مردم استان به منصه ظهور رسید.

وی در ادامه به تشریح ظرفیت موجود فرودگاه پیام به لحاظ فنی پرداخت وافزود: یکی از مهم ترین و ارزشمندترین ظرفیت موجود فرودگاه پیام این است که به عنوان پدافند غیرعامل برای فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی(ره) محسوب می شود در حالی که، علی رغم صرف اعتبارات قابل توجه، بلاتکلیف مانده بود.

عالی ترین نماینده دولت در استان البرزاذعان نمود: طی سفر دکتر جهانگیری و با ارائه گزارشی دقیق از ظرفیت ها و اهمیت این فرودگاه، دستور آغاز پروازهای مسافربری و آموزشی با مصوبه هیات دولت صادر شد.

" فرودگاه پیام مهمترین فرودگاه کارگو کشور محسوب می شود" دیگر مطلبی بود که شهبازی روی آن تاکید داشت و اذعان نمود:اکنون این فرودگاه علاوه بر اینکه مهمترین فرودگاه کارگو کشور محسوب می شود در حوزه مسافربری و آموزشی نیز فعالیت می کند

تحقق و اجرای اهداف دقیق اقتصاد مقاومتی در استان البرز به چشم دیده می شود؛ دیگر موضوع مورد اشاره استاندار البرز بود که در این راستا اظهار کرد:البرز در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری جهت اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی با اهتمام ویژه ای برای بهره برداری از فرصت های مغتنمی همچون فرودگاه پیام و مواردی از این دست پیشتاز است.

شهبازی همچنین اقتصاد مقاومتی را استفاده درست ازفرصت های به دست آمده دانست و افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی استفاده بهینه از فرصت های مغفول، از این رو در البرز عزمی جدی برای شکوفایی ظرفیت ها شکل گرفته و دولت نیز به تمامی مطالبات حساب شده استان پاسخ حکیمانه داده است.
 


 
مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
تحقق استاندار البرز پیام فرودگاه کارگو اقتصاد
تعداد دفعات مشاهده شده : 139
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید