کد مطلب : 63788 / تاریخ ثبت : 1398/05/11 21:27

نوید مرندی :

راهی برای آسمانی شدن؛ پیشتازان امور خیر رکاب زدند/ تور بزرگ خیریه دوچرخه سواران البرزی

عضو رسمی فدراسیون دوچرخه سواری کشور گفت: بایدبُعد انساندوستی و الهی خود را در مسیر سبز زندگی به بهنرین شکل ممکن نگاه داریم و بدانیم که دست هایی در انتظار زدودن اشک های تنهایی و نیازشان به سوی ما دراز شده است

به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز،
کافی است دلت بارانی شود و چشمانت قاب زیبای فصل ها!
آنگاه! میان چهره خورشید، رنگین کمان مهر را ترسیم می کنی و ستاره ها را در دل سیاه شب به رقص وا میداری! نامت را فرشتگان باصدای بلند بر عرش فریاد می زنند تا مرهم  زخم های ترک  خورده  زمینیان چشم انتظار، شود!
می دانی که؛ ریسه نیلوفری خداوند تنها پیوند میان قلب تو و چشم انسان های به در مانده است تا تو بیایی و نوازش سرانگشتانت عطر بودن شان شود..... مهربانی نزدیک است  چون تو هستی!!!!!
همایش و تور خیریه دوچرخه سواری  صبح پنج شنبه 10 مرداد ماه با حضور دوچرخه سواران تیم ملی و همراهی هیات دوچرخه سواری استان البرز با مشارکت سازمان بسیج رسانه استان البرز، ناجا استان البرز، و دیگر دستگاه های ذیربط با استقبال بینظیری از پارک تنیس جهانشهر به مقصد آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

نوید مرندی کارشناس تربیت بدنی ، علوم زیستی ورزشی ، عضو رسمی  فدراسیون دوچرخه سواری  کشور و هیات دوچرخه سواری کرج در خصوص تور خیریه دوچرخه سواری اظهار می دارد: این تور از مبدا پارک تنیس جهانشهر به مقصد آسایشگاه خیریه کهریزک  با هدف حمایت و کمک به آسایشگاه کهریزک از سوی NGOکاملا مردم نهاد و بدون وابستگی به دستگاه های دولتی  برگزار شد.

مرندی خاطرنشان کرد: برگزاری این تور به دو منظور تحقق یافت؛ ابتدا اشاعه فرهنگ دوچرخه سواری و هوای پاک و دوم کمک به آسایشگاه خیریه کهریزک. چرا که همواره باید به خود تلنگری بزنیم و به این مهم اذعان داشته باشیم که، بُعد انساندوستی و الهی خود را در مسیر سبز زندگی به بهنرین شکل ممکن نگاه داریم و بدانیم که دست هایی در انتظار زدودن اشک های تنهایی و نیازشان به سوی ما دراز شده است فقط کافی است زنگار قلب را با یادخدا و مهربانی هایش بزداییم و نقاب چهره جان را که گاهی مانع حضور نیاز دیگران به ما می شود را کنار بزنیم.
وی تصریح می کنم تمام سعی من بر این است تا با اشاعه فرهنگ  نوعدوستی به هر شیوه ای، بتوان دلگرمی را به خانه دل انسان های چشم براه نیکی، در جامعه گسترش دهیم و به این بیندیشیم که خدا در دستان مهر ما قرار دارد.
مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
مرندی تور دوچرخه سواری کهریزک خیریه بسیج رسانه البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 199
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید