کد مطلب : 63812 / تاریخ ثبت : 1398/06/02 11:34

داوود داوودی خبر داد:

توزیع 50 قلم بسته مصرفی میان نیازمندان کرجی /حضور همدلی و هم افزایی تمامی دستگاه ها در کاهش فقر/

مدیروابط عمومی اتاق بازرگانی البرز گفت:با توجه به مسئولیتی که اتاق البرزدر حوزه‌های اقتصادی بر عهده دارد، این اتاق تلاش کرده است تا در بعد مسئولیت اجتماعی نیز نقش خود را به خوبی ایفا کند


به گزارش شبکه خبری البرز، داوود داوودی مدیر روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز از توزیع بسته اقلام مصرفی در میان نیازمندان کرج خبر داد و اظهار کرد: با توجه به دهه کرامت مرکز نیکوکاری فعالان اقتصادی استان البرز بیش از ۵۰   بسته اقلام مصرفی در میان نیازمندان کرج با هماهنگی کمیته امداد خمینی (ره) توزیع کردند.
داودی افزود: این کمک‌ها شامل محصولات ماکارونی، حبوبات ، چای، مربا، کره، قند ، روغن ، رب گوجه  و تخم مرغ  و برخی دیگر از اقلام غذایی بوده است.
وی با بیان این که، اتاق البرز علاوه بر مسئولیت های اقتصادی که بر عهده دارد به بُعد اجتماعی نیز توجه خاص و ویژه  دارد گفت: با توجه به مسئولیتی که اتاق البرزدر حوزه‌های اقتصادی بر عهده دارد، این اتاق تلاش کرده است تا در بعد مسئولیت اجتماعی نیز نقش خود را  به خوبی ایفا کند.
 دادوودی همچنین خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی البرز قصد دارد کمک‌های خیرخواهانه فعالان اقتصادی و بنگاه‌های بخش خصوصی را با هماهنگی نهادهای امدادگر کشور به دست هم‌وطنان آسیب ‌دیده از سیل برساند.
مدیر روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز در پایان تصریح کرد: بدون تردید برای رفع مشکلات نیازمندان البرز امکانات و منابع مالی کمیته امداد امام خمینی (ره) پاسخگو نیست و همراهی خیران و  بخش خصوصی و آحاد مردم را برای کاهش فقر نیاز مند است.
 


 


به نقل از روابط عمومی/مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
داوودی اتاق بازرگانی البرز توزیع اقلام نیازمنداناحتماعی
تعداد دفعات مشاهده شده : 272
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب