کد مطلب : 63823 / تاریخ ثبت : 1398/06/16 18:16

غلامعلی شرق تاکید کرد:

لزوم تسریع در احداث شهرک آزمایش در البرز/ برخورد جدی با علامت کشی در روز سوم امام حسین(ع)

ردیس پلیس راهور استان البرز گفت:استان البرز به لحاظ زیرساختی نیازهای بسیاری دارد که نمونه بارز آن عدم "شهرک آزمایش" در مرکز استان است که این موضوع خود خلاء بزرگی در حوزه کاری پلیس و امور مربوطه مردم به این حوزه محسوب می شود. متاسفانه باید عرض کنم که، البرز تنها استانی است که از حیث داشتن "شهرک آزمایش" بی بهره است

 

به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، غلامعلی شرق رئیس پلیس راهور استان البرز در  نشست خبری شنبه  (16شهریور)  خود با موضوع  تمهیدات پلیس راهور استان البرز در راستای نظم وامنیت در ایام محرم به خصوص تاسوعا و عاشورا   اظهار کرد:  از ابتدای محرم همکاران و عزیزان  پلیس راهور استان با برپایی خیمه های عزاداری و ایستگاه های صلواتی کنترل ترافیک به نحو احسن در تمام نقاط شهر اجرا شده است.

شرق از آماده باش صددرصدی پرسنل پلیس راهور و نیروی انتظامی در روز تاسوعا و عاشورا خبر داد و خاطرنشان کرد: به دلیل اردحام بیش از پیش مردم  جهت عزاداری در اماکن مذهبی و مساجد در روزهای تاسوعا و عاشورا، تمام تمهیدات لازم  طبق برنامه ریزی های از قبل پیش بینی شده پلیس در نظر گرفته شده و سعی بر این است تا به بهترین شکل ممکن مراسم ها بدون کمترین ترافیک و با امنیت کامل برگزار گردد.

وی افزود: درخواست ما از رانندگان این است که احتیاط لازم را در شبهای محرم به واسطه پوشش مشکی مردم و دید کم، داشته باشند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز  همچنین تاکید کرد: به علت کمبود پارکینگ و مشکل پارک خودرو در مناطقی که مراسم عزاداری در آنجا برپاست، شهروندان از تردد خودروهای شخصی در این ایام خودداری نمایند و ازوسائط نقلیه عمومی  استفاده نمایند.

تمهیدات مراسم شام غریبان وبرخورد قانونی با علامت کشی سوم حضرت حسین (ع) و یاران باوفایش  دیگر موضوع مورد اشاره شرق بود که به آن پرداختو تصریح کرد: به منظور جلوگیری از ترافیک های احتمالی در مراسم شام غریبان محل های از پیش شناسایی شده جهت حفظ امنیت، محدودیت ترافیکی در محل های فوق اجرایی می گردد.

وی یادآور شد: به منظور ایجاد نظم به هیات های مذهبی و جلوگیری از نظم عمومیو ترافیکی در سومین روز شهادت امام برابر اعلام دادستان استان البرز،علامت‌هایی که در استان هر ساله وجود داشتند، امسال حق تردد ندارند و هرگونه علامت کشی تخلف محسوب می شود و خودروهای حامل علم ها  به پارکینگ انتقال داده می شوند و به مدت یک ماه توقیف خواهند شد.
 
فقدان "شهرک آزمایش"  یکی از نیازمندی های مهم کلانشهر کرج  ، محور دیگرسخنان رئیس پلیس راهورالبرز بود که به آن به پرداخت و اظهار کرد:  استان البرز به لحاظ زیرساختی نیازهای بسیاری دارد که  نمونه بارز آن عدم "شهرک آزمایش" در مرکز استان است که این موضوع  خود خلاء بزرگی در حوزه کاری پلیس و امور مربوطه مردم به این حوزه  محسوب می شود. متاسفانه باید عرض کنم که، البرز تنها استانی است که از حیث داشتن "شهرک  آزمایش" بی بهره است.
 
شرق  با بیان این که "شهرک آزمایش" در مرکز استان می تواند تسهیل گر بسیاری از امور باشد گفت:  زمین 10 هکتاری در خط چهار حصار جهت احداث شهرک آزمایش دیده شده است. موافقت های اولیه نیزلحاظ  گردیده که در این صورت تمام خدمات مربوط به پلیس راهور در این مکان انجام می شود.

تمهیدات لازم جهت بازگشایی مدارس و کنترل ترافیک ، ساماندهی سرویس  مدارس، نظارت بر رانندگان سرویس های مدارس، متوقف کردن عملیات های عمرانی در ایام بازگشایی مدارس  از مهم ترین سرفصل هایی بود که در خلال سخنان خود  سرهنگ شرق بدان ها اشاره نمود.
 
 

 
 


 


 


مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
شرق شهرک آزمایش البرز علامت کشی تمهیدات مردم ترافیک پلیس
تعداد دفعات مشاهده شده : 126
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید