کد مطلب : 63827 / تاریخ ثبت : 1398/07/02 23:59

سهیلا جلودار زاده

اصلاح طلبان باید با مردم شفاف باشند/ جریانات علیه اصلاح طلبان ناامیدی مردم را به دنبال ندارد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:مردم در تمامی زمینه ها صاحب فکر، دارای بصیرت کافی در تجزیه و تحلیل مسائل دارند و تبلیغات سوء موثر نخواهد بود

سهیلا جلودار زاده در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی شبکه خبری البرز در راستای برخی جریانات گسترده ی اخیر علیه اصلاح طلبان اظهار کرد: شاید برخی از این جریانات ،علیه اصلاح طلبان  در فضای جامعه تلقی شود؛ اما این که  این نوع تبلیغات و جریانات باعث ناامیدی مردم و عدم اعتماد جامعه به طیف اصلاح طلب خواهد شد خیلی منطقی نمی رسد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس در ادامه افزود:  سیستم ما در حال حاضر به گونه ای است که، با سیستم جهانی  و با شرایط زندگی مردم  همخوانی ندارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این مطلب که، مردم ایران مردمی باهوش نسبت به مسائل پیرامون خود هستند، تصریح کرد:  مردم ایران مردم باهوشی هستند و بیشتر از هر زمان دیگر خوبی ها ی دنیا را می گیرند هر چند دیدشان نسبت به پلشتی ها و پلیدی های دنیا بسته نیست اما برای روال زندگی و منش خود به کار نمی برند بلکه در افکار خود مسائل را بومی سازی می کنند.

جلودار زاده در ادامه افزود:  این همان عاملی است که امام راحل هم پیش از این فرمودند: "مردم در همه حال از ما جلوتر هستند.  و در جایی دیگر اذعان داشتند: زنان محله چهارمردان قم، رهبران این انقلاب می باشند".

وی خاطرنشان کرد: علت این تحلیل این است که، از سویی مردم ایران  مردم آگاهی  هستند واز سوی دیگر اطلاع رسانی نیز در سطح گسترده ای در حال شکل گیری است. مادامی که کسی دروغی را بزرگنمایی می کند مردم هوشیارانه به تحلیل و آنالیز موضوع می پردازند.

جلودار زاده با اشاره به هجمه  اخیرنسبت به  پروانه سلحشوری دیگر نماینده تهران، ری ، شمیرانات در فضای مجازی گفت: شما که خود مستحضر هستید، دروغی که به خانم سلحشوری نسبت داده شد، دروغی بزرگ بود. اما مردم این دروغ بزرگ را باور نکردند و با برملا شدن دروغگویان سودجو برای به دست آوردن کرسی انتخاباتی مجلس آنهم در میان افکار و اذهان عمومی، چیزی جز تنفر در میان مردم از این افراد به جا نگذاشت.

این نماینده تاکید کرد: با این تحلیل می توان به این مهم رسید که، مردم در تمامی زمینه ها صاحب فکر، دارای بصیرت کافی در تجزیه و تحلیل مسائل دارند و تبلیغات سوء موثر نخواهد بود.

"اصلاح طلبان باید دلایل ناکارآمدی سیستم را مورد واکاوی قرار دهند" دیگر محور سخنان این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس  بود که به آن پرداخت و اذعان کرد: آنچه  امروز باعث معطلی جامعه شده این است که، هنوز اصلاح طلبان آنطور که بایدو شاید نتوانستند ناکارآمدی  سیستم خود را واکاوی و سعی در رفع علل نمایند.

جلودار زاده همچنین  با طرح این مطلب که، واژه اصلاح طلب نباید تنها منوط به "طلب کردن باشد"  بیان داشت: اگر پس از گذشت چهل سال که از عمر انقلاب می گذرد نتوانستیم به یک اقتصاد پویا و یا زیرساخت درست فرهنگی و.... برسیم و اجراییات در پس  شعارهای هر ساله  ناکام ماند، نیاز بود راهکارو استراتژهای مدیریت شده و جدیدی را لحاظ می کردند تا بتوان مشکل جامعه را به بهترین شکل ممکن حل کرد. واژه اصلاح طلب باید در طلب آسیب شناسی تهدیدات و اصلاح امور باشد نه فقط یدک کشیدن "طلب" خالی .

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس همچنین تصریح کرد: علت ها باید در معرض دید رهبران انقلاب که همان مردم هستند گذاشته و بیان گردد تا بتوان به سمت و سوی اصلاح طلبی واقعی  گام موثر برداریم.
 
 
 
 


 


 


مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
جلودار زاده مجلس کمیسیوم اجتماعی مردم اصلاح طلب شفاف
تعداد دفعات مشاهده شده : 363
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید