کد مطلب : 63847 / تاریخ ثبت : 1398/08/21 15:00

گلمرادی در نطق خود مطرح کرد:

مسئولان مسئوایت گریز نباشند/ به دنبال زنده نمایی مردگان سیاسی نباشیم

نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان گفت: امروز ما بجای اینکه مردگان سیاسی را زنده‌نمایی کنیم به فکر حل مشکل اساسی کشور که مشکل اساسی جوانان است بپردازیم.

به گزارش خبرنگار پارلمانی شبکه خبری البرز،علی گلمرادی نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در نشست علنی امروز(سه‌شنبه 21 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد با سعادت نبی اکرم  نطق امروزخود را با بهره گیری از بیت«دنیا طلبیدیم و به مقصد نرسیدیم/آیا چه شود عاقبت ناطلب ما». چنین آغاز کرد: امروز برخی از مسئولان از سیری و بی‌دردی حرف می‌زنند، حرف‌هایی که دل مردم را به درد می‌آورد، ما باید با ادبیات مردم، با مطالبات مردم، با نگاه و نظر مردم مسئولیت خود را به انجام برسانیم.

مسئولان مسئوایت گریز نباشند/ به فکر حل مشکل اساسی کشور باشیم نه زنده نمایی مردگان سیاسی
عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به این مطلب که ، مشکلات مردم، مشکلات اقتصادی، معیشتی و اشتغال جوانانی است که به علت بیکاری هدر می‌روند گفت:باید در مسیر آنچه که مردم می‌خواهند حرکت کنیم .مشکل فعلی و مهم  مردم جامعه ما بحث اقتصادو  معیشت و بیکاری جوانان است تا آنجا که مقام معظم رهبری نیزبر این امر تکیه و تاکید دارند.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس فرمودند ما شرمنده این جوانان انقلابی هستیم، شرمنده باد مسئولانی که مسئولیت مستقیم دارند، اما بی‌غیرتی می‌کنند، بی‌تفاوت و مسئولیت‌گزیر هستند.

گلمرادی یادآور شد: امروز ما بجای اینکه مردگان سیاسی را زنده‌نمایی کنیم به فکر حل مشکل اساسی کشور که مشکل اساسی جوانان است بپردازیم.

افشاگری فساد آشنا و غریبه و جناح نمی شناسد
وی خطاب به رئیس جمهور، گفت: فساد، فساد است، چه کوچک چه بزرگ، چه میلیونی چه میلیاردی، اگر قرار است افشاگری کنیم باید در هر لحظه و هر مکان بدون ترس و واهمه و وابستگی به جناح‌های سیاسی و منصب، تکلیف اخلاقی خودمان را انجام دهیم، نه اینکه چون برادر بزرگوارمان یا وابستگانمان گرفتار شوند بخواهیم افشاگری کنیم.
گلمرادی افزود: افشاگری کنید از مجاری و مسیر قانونی پیگیری کنید اگر عمل نشد به مردم بگویید، اما اینکه در رهگذر اتفاقاتی که به مذاق شما خوش نمی‌آید، افشاگری کنید، مردم خوب می‌فهمند و دست شما را خوانده‌اند و حنای شما دیگر رنگی ندارد.

با مسکن و آسپرین دردهای اساسی کشور درمان نمی‌شود/ دردچرکین نظام بانکی
با مسکن و آسپرین دردهای اساسی کشور درمان نمی‌شود دیگر محور سخنان گلمرادی بود که به آن پرداخت وتاکید کرد:  باید برای درمان از آنتی بیوتیک استفاده کنیم، دردهای چرکینی همچون نظام بانکی که تولید کشور را نابود کرده است، اصلاح نظام مالیاتی که برای وابستگان قدرت در کشور به نفع آنها تصمیم‌گیری می‌کنند.

محرومیت مردم پشت پرده  اصلاح پرداخت یارانه ها/ نسخه شفابخش اقتصاد مقاومتی را اجرا کنید
اصلاح پرداخت یارانه‌ها که محرومان را محروم‌تر کرده است مطلبی بود که عضو کمیسیون انرژی در مجلس دهم به آن اشاره داشت و بیان نمود: اصلاح ساختار تعرفه‌ها که به نام محرومان و به کام ثروتمندان این کشور است، آمایش سرزمین و طرح جامع آن را در دستورکار قرار بدهید، نسخه شفابخش اقتصاد مقاومتی را اجرا کنید.

ما هنوز در عقب ماندگی دوران دفاع مقدس گیر کرده ایم
گلمرادی با اذعان این موضوع که، کشور ژاپن در چند مرحله زیر و رو می‌شود و تبدیل به ابرقدرت اقتصادی جهان تبدیل می‌شود، خاطرنشان کرد: 4 سال برای انعقاد و تثبیت برجام، 4 سال هم وقت مردم و سرمایه‌های کشور برای برگشت به دوران قبل از برجام گرفته شد،  در حالی که کشور ژاپن در چند مرحله زیر و رو می‌شود و تبدیل به ابرقدرت اقتصادی جهان می‌شود، وما هنوز در عقب ماندگی‌های مربوط به دوران دفاع مقدس در استان خوزستان در خرمشهر قهرمان، شرمنده مردمان ولایتمدار این دیارباید باشیم.

در پایان گلمرادیخواستار رسیدگی به مشکلات فرهنگیان وومراقبت از سرمایه های آنان شد. و تاکید کرد:یشتر از این به قشر معلم ظلم نکنید، بانک و صندوق فرهنگیان را آن‌طور که بدبخت کردید و سایر سرمایه‌های آنها را مراقبت کنید.
 
مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
گلمرادی فساد زنده نمایی مسئولین افشاگری سیاسی مردگان دفاع مقدس
تعداد دفعات مشاهده شده : 232
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب