کد مطلب : 63870 / تاریخ ثبت : 1398/09/16 13:41

تشکیل کارگروه رصد فضای مجازی و شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در البرز

رییس کل دادگستری استان البرز در بازدید از سایت ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فرمانداری کرج گفت: رسیدگی به جرائم انتخاباتی البرز در اسرع وقت انجام می شود و هماهنگی لازم در این زمینه با هیات های نظارت به عمل آمده است

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان کرج، «حسین فاضلی هریکندی» روز شنبه در بازدید ازسایت ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی (حوزه انتخابیه شهرستان های کرج، فردیس و اشتهارد) در فرمانداری کرج  گفت:  وظایف قوه قضاییه در قبل، هنگام و بعداز برگزاری انتخابات براساس قانون تعریف شده است.

وی ادامه داد: براساس دستور العمل قوه قضاییه در زمینه برگزاری انتخابات، ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در استان البرز با مسوولیت رییس کل دادگستری استان البرز و دبیری معاون پیشگیری از جرم دادگستری این استان با عضویت تمام دستگاه های اجرایی و نظارتی که در امر انتخابات دخالت دارند، تشکیل شده است.

فاضلی هریکندی گفت: افزون بر این،  اقداماتی در دادگستری البرز  مطابق بخشنامه قوه قضاییه با هدف برگزاری انتخاباتی پرشور و به دور هر نوع تخلفات انتخاباتی  انجام شده است. .

رییس کل دادگستری استان البرز اظهار داشت: تشکیل کارگروه برای رصد فضای مجازی ، شعب ویژه برای رسیدگی به جرائم انتخاباتی درسطح دادگاه ها و دادسرا ها از دادگاه بدوی تا دادگاه تجدید از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه است.

وی تاکید کرد: اولویت ما پیشگیری است که اقدامات متعددی نیز در این زمینه انجام شده است.

استان البرز با ۶ شهرستان و حدود سه میلیون نفر  دارای ۲ حوزه انتخابیه شامل کرج ، اشتهارد و فردیس و  حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان  است.

از استان البرز سه نماینده به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که در اسفندماه سال جاری برگزار می شود، راه می یابند.


مسیحااقتداریان/ ستاد انتخابات فرمانداری کرج
.چاپ مطلب
فاضلی انتخابات رصد دادگستری قضاییه فرمانداری تخلفات مجازی
تعداد دفعات مشاهده شده : 304
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید