کد مطلب : 63904 / تاریخ ثبت : 1398/10/28 14:21

علی بختیار خبر داد:

همایش سامانه های هوشمند پاسخگو و دیجیتال / لزوم نهادینه کردن فرهنگ پاسخگویی از سوی مسوولین

فراکسیون پاسخگوی مجلس به دنبال نهادینه کردن فرهنگ پاسخگویی در کشور می باشد. چرا که یکی از مشکلاتی که در کشور مطرح می باشد، این است که مسوولان به میزان مسوولیتی که دارند پاسخگو نیستند
علی بختیار در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی شبکه خبری البرز از برگزاری همایش سامانه های هوشمند پاسخگو و دیجیتال در بهمن ماه سالجاری خبر داد و اظهار کرد: 14 بهمن ماه همایش سامانه های هوشمند پاسخگو و دیجیتال  در محل همایش های صدا  وسیما برگزار خواهد شد. برگزار کننده این همایش نیز، فراکسیون  پاسخگوی مجلس می باشد .

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر نهادینه کردن فرهنگ پاسخگویی از سوی مسوولین خاطر نشان کرد: فراکسیون پاسخگوی مجلس به دنبال نهادینه کردن فرهنگ پاسخگویی در کشور می باشد. چرا که یکی از مشکلاتی که در کشور مطرح  می باشد، این است که مسوولان به میزان مسوولیتی که دارند پاسخگو نیستند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار تصریح کرد: اگر بحث پاسخگویی نهادینه شود بطور قطع بسیاری از مسائل  و مشکلاتی که امروز در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی وفرهنگی با آن  مواجه هستیم ، کاهش و به حداقل خواهد رسید.

بختیار در ادامه یادآور شد: امید این می رود در همایش پیش رو بیانیه و اکشن پلان مناسبی  در این راستا ارائه دهیم . لذا بدین منظور از سران سه قوه، وزرا، مسوولان، نمایندگان مجلس و مدیران حوزه های مختلف دعوت شده حضور همه جانبه  داشته باشند تا بتوانیم یک همایش بزرگ با خروجی مناسب داشته باشیم .

نماینده مردم گلپایگان  و خوانسارهم چنین از برپایی نمایشگاهی در این خصوص نیز خبر داد و  گفت: در کنار این همایش، نمایشگاهی از دستاوردهای دستگاه های اجرایی در رابطه با  سامانه های هوشمند پاسخگو به منظور آشنایی بهتر عموم مردم ، نخبگان و فرهیختگان برپا می باشد.
 


 


مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
فراکسیون فرهنگ مجلس بختیار سامانه فوشمند گلپایگان انرژی
تعداد دفعات مشاهده شده : 347
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید