کد مطلب : 63948 / تاریخ ثبت : 1398/12/12 19:09

نادر بیگی :

برخورد جدی پلیس با فعالیت های خارج از شبکه قانون ؛ قاچاق مخرب ترین بنیان اقتصاد و معیشت جامعه/ کشف محموله لوازم پزشکی بهداشتی قاچاق در کرج

در پی اقدامات گسترده کارآگاهان پلیس آگاهی استان البرز مشخص شد یک محموله لوازم پزشکی بهداشتی قاچاق وارد استان شده و در یک انبار در محدوده گرمدرده شهرستان کرج دپو شده است

به گزارش شبکه خبری البرز، سرهنگ محمد نادر بیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز از کشف محموله لوازم پزشکی بهداشتی قاچاق در کرج خبر داد و اظهار کرد: در پی اقدامات گسترده کارآگاهان پلیس آگاهی استان البرز مشخص شد یک محموله لوازم پزشکی بهداشتی قاچاق وارد استان شده و در یک انبار در محدوده گرمدرده شهرستان کرج دپو شده است.

 نادر بیگی افزود: کارآگاهان پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن جا تعدا 81 هزار و 900 عدد انواع کالای پزشکی وبهداشتی خارجی قاچاق کشف شد.

عالیترین مقام انتظامی در پلیس آگاهی البرز با بیان این که کالا‌های قاچاق کشف شده بدون هرگونه مجوز قانونی وارد کشور شده بود تصریح کرد: ارزش ریالی این محموله همطراز نظر کارشناسان یک میلیارد ریال برآورد شده است.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز همچنین از دستگیری یک نفر در خلال این پرونده خبر داد و گفت: متهم  پس از دستگیری و تکمیل پرونده، به مراجع قضائی معرفی گردید.
 نادر بیگی با تاکید بر این موضوع که، با هرگونه فعالیت خارج از شبکه قانون و قاچاق برخورد می شود گفت: قاچاق و هرگونه فعالیت خارج از شبکه قانونی ، بنیانی مخرب و ویرانگر در حوزه اقتصاد و معیشت جامعه محسوب می شود . تمام تلاش ما بر این است تا از این پدیده شوم جلوگیری و بتوانیم موضوعاتی اینچنین را کنترل و کاهش دهیم.
 


مسیحا(محبوبه)اقتداریان
.چاپ مطلب
کشف قاچاق محموله قانون بهداشتی اقتصاد پلیس آگاهی البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 247
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید