کد مطلب : 63950 / تاریخ ثبت : 1398/12/12 20:02

عزیزالله شهبازی خبر دا:

نویدی دیگر از سوی استاندار البرز/ادامه همت در البرز تا پایان سال به بهره برداری می رسد

ادامه آزادراه شهید همت در البرز یکی از مطالبات اصلی مردم می باشد و این مسیر پس از سال ها انتظار هفته گذشته با حضور رییس جمهور محترم مورد بهره برداری قرار گرفت.با پیگیری های صورت گرفته و جلب توجه ویژه ملی تا پایان سال زیر بار ترافیک می رود

به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، عزیزالله شهبازی استاندار البرز در بازدید از پروژه ادامه آزادراه شهید همت در البرز ،  با بیان این که  تکمیل پروژه های راه سازی البرز یک ضرورت است اظهار کرد: با توجه به  توصیه های  ریاست جمهوری  مبنی بر تکمیل پروژه های راه سازی، اهتمام ورزی ما به عنوان نماینده عالی دولت در ستان البرز ما را بر آن داشت که، طبق ماموریت های محوله، نهایت تعامل و همراهی لازم را برای تسریع در بهره برداری از پروژه منطقه یک آزادراه تهران-شمال داشته باشیم .

استاندار البرز با اشاره به این که، ادامه آزادراه شهید همت در البرز یکی از مطالبات اصلی مردم  می باشد خاطرنشان کرد: این مسیر پس از سال ها انتظار هفته گذشته با حضور رییس جمهور محترم مورد بهره برداری قرار گرفت.با پیگیری های صورت گرفته و جلب توجه ویژه ملی تا پایان سال زیر بار ترافیک می رود.

شهبازی از دیگر اقدامات جهادی در راستای تکمیل پروژه ها بر اساس اقتصاد مقاومتی را افتتاح  وبهره برداری از خط مترو کرج هشتگرد عنوان کرد و گفت: همچنین پروژه قطار برقی کرج-هشتگرد نیز پس از سال ها انتظار و مدت ها توقف در دی ماه امسال با حضور رییس جمهور افتتاح شد.
وی افزود: در این میان پروژه های راه هشتگرد-طالقان، آزادراه چرمشهر-آبیک، تعریض آزادراه تهران-کرج، پروژه کمربند شمالی کرج، قطار شهری کرج و... با سرعت در حال پیشرفت است و روند فعالیت این پروژه ها به صورت مستمر و مداوم از رصد می شود.
استاندار البرز عنوان کرد: در این راستا وزارت راه و شهرسازی نیز همراهی ویژه ای با استانداری البرز برای تکمیل پروژه های راه سازی استان و نیل به خواست رییس جمهور محترم مبنی بر کسب رضایتمندی، رفاه، آرامش و تسهیل در تردد مردم دارد.
 


مسیحا اقتداریان به نقل از روابط استانداری
.چاپ مطلب
البرز بزرگراه همت بهره برداری اقتصاد تکمیل مطالبات استاندار
تعداد دفعات مشاهده شده : 323
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید