کد مطلب : 63988 / تاریخ ثبت : 1399/04/10 13:55

شمارش معکوس برای فرودی عاشقانه ؛ آغوش باند پیام در انتظار فرود هواپیمای مشهد

فرودگاه بین المللی پیام در ادامه توسعه مسیرهای پروازی خود، ساعت 14:30 روز سه شنبه دهم تیرماه آماده استقبال از زائران حرم رضوی است

به گزارش شبکه خبری البرز، پرواز از مبدا مشهد مقدس به مقصد کرج که با استقبال خوبی نیز مواجه شده، امروز( سه شنبه) در فرودگاه بین المللی پیام به زمین  نشست.

این پرواز ساعت 15 همان روز فرودگاه بین المللی پیام را به مقصد مشهد مقدس ترک خواهد کرد.

لازم به ذکر است که همزمان با شروع پروازهای مسافری از فرودگاه بين المللی پيام، اقدام های پيشگيرانه با هدف مقابله و جلوگيری از شيوع ويروس كرونا در این فرودگاه انجام شده است.

به همين منظور اين فرودگاه با به كارگيري تمام ظرفيت ها و رعايت نكات بهداشتي و با همكاري مركز بهداشت غرب کرج و دانشگاه علوم پزشكي استان، اقدام به پيشگيري، ضدعفوني و غربالگري كرده است.

شایان ذکر است:

طبق اعلام برنامه پروازی، در روزهای شنبه و چهارشنبه پرواز به مقصد اهواز به مبداء کرج و بالعکس انجام ،که ساعت ورود به فرودگاه پیام ۸ صبح و ساعت خروج به مقصد اهواز ۸ و ۳۵ دقیقه است.

مشهد مقدس دیگر مقصد پروازی از فرودگاه بین المللی پیام است که در روزهای جمعه و سه شنبه هر هفته انجام می شود  که ساعت ورود به فرودگاه کرج ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه و ساعت خروج به مقصد مشهد مقدس ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه است.

همچنین  سه شنبه و جمعه هر هفته پروازهای مسافری کرج به جزیره کیش و بلعکس از فرودگاه پیام انجام می‌شود
مسیحا اقتداریان/ فرودگاه پیام
.چاپ مطلب
فرودگاه مشهد مقدس پیام کرج پرواز
تعداد دفعات مشاهده شده : 90
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید