کد مطلب : 63996 / تاریخ ثبت : 1399/04/15 22:59

شهبازی در دیدار با احزاب

لزوم پویایی احزاب و گروه های سیاسی شناسنامه دار

احزاب باید در میدان باشند و هیچ مانع و اراده ای سد راه فعالیت آنها در استان وجود ندارد

به گزارش شبکه خبری البرز، شهبازی در نشست فصلی با احزاب فعال جمهوری اسلامی ایران در البرز که روز یکشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، حضور در این جلسه را توفیقی دانست و افزود: دغدغه های مطرح شده در این جلسه قابل تامل، پیگیری و برخی از آنها نیز در دستور کار متولیان استان است. 
وی با بیان اینکه فعالیت احزاب بسیار ارزشمند است، ادامه داد: از زمانی که در این استان مسئولیت گرفتم اعلام کردم که در خدمت تمامی مردم از هر حزبی و جناحی هستم و بدون هیچ گونه سو گیری برای تامین سلامت و امنیت بیش از 3 میلیون نفر جمعیت استان برنامه ریزی کرده ایم.
شهبازی گفت: احزاب و گروه های سیاسی شناسنامه دار فعالیت و تاثیر گسترده ای بواسطه ماموریت ها و مسئولیت های ذاتی، بر عهده دارند.
وی افزود: حزب و تشکلی که بنیه و عضو ندارد مانند رگبار بهاری است که به آنی می آید و در اندک زمانی می رود.
استاندار البرز اضافه کرد: البرز، استان بسیار مهمی است چراکه قومیت های متعددی با نگاه های سیاسی، اجتماعی و مذهبی مختلف در این استان سکنی گزیده اند از این رو باید احزاب شناسنامه دار باید پویایی ویژه ای داشته باشند.
وی گفت: موضوعاتی که در شرایط کنونی به دلیل تحریم ها و حتی شیوع بیماری عالمگیر کرونا بوجود آمد، چالش ها بیشتر شد.
شهبازی افزود: احزاب باید در میدان باشند و هیچ مانع و اراده ای سد راه فعالیت آنها در استان وجود ندارد.
وی عنوان کرد: پیرو منویات مقام معظم رهبری، اتحاد و انسجامی که در کشور وجود دارد بارقه امیدی در جامعه داشت و مردم نیز به تبعیت از این امر همراه و همدل تر شده اند.
استاندار البرز گفت: به طور طبیعی اختلاف سلیقه وجود دارد ولی در نهایت تمامی مسئولان در رده های مختلف در جهت کسب رضایتمندی مردم و ایجاد رفاه و آرامش به اتفاق نظر می رسند و بهترین تدابیر را اتخاذ می کنند.
وی افزود: احزاب نقش سازنده دارند و می توانند با هم افزایی و اتحاد و انسجام به اعتماد بخشی و افزایش سرمایه اجتماعی کمک شایانی کنند.
شهبازی ادامه داد: هر کجا که احزاب و تشکل ها فعالانه در میدان باشند، خروجی تصمیمات امید بخش تر خواهد بود.
وی گفت: متاسفانه به دلیل شیوع کرونا محدودیت هایی ایجاد شد و در برگزاری جلسات محتاط تر عمل می کنیم از این رو این ارتباط ها به گونه دیگری ادامه پیدا می کند.
استاندار البرز افزود: همه ایرانی هستیم و دل در گرو آبادانی و شکوفایی این مرز و بوم داریم.
وی اضافه کرد: مجامع مشورتی جوانان و بانوان نیز در استان بسیار پویا هستند.
شهبازی گفت: در خصوص کیت تست کرونا مشکلی در البرز نداریم و هر چه نیاز باشد تامین می شود.
وی با بیان اینکه اولویت های اصلی در کشور سلامت، اتحاد و امید آفرینی است، افزود: تمامی دولت های نظام جمهوری اسلامی برای سرافرازی کشور بود و هر کدام راه های مختلفی را برای نیل به این هدف برگزیدند.
استاندار البرز گفت: امید است پس از کرونا، احزاب و تشکل ها با تشکیل همایش ها و جلسات خود از ما نیز دعوت به عمل بیاورند و بر روی برگزاری جلسات در استانداری البرز متمرکز نشویم.


مسیحا اقتداریان/استانداری البرز
.چاپ مطلب
احزاب گروه ها سیاسی البرز میدان اتحاد مانع اعتماد تشکل ها
تعداد دفعات مشاهده شده : 80
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید