کد مطلب : 63999 / تاریخ ثبت : 1399/04/17 19:27

شهبازی تاکید کرد:

در راستای مطالبات مردم به دور از حواشی ها: آغاز عملیات 3پروژه مهم در طالقان/ اتحاد و انسجام مسئولان، برای جامعه اعتماد آفرین و امید افزا است

در این مدت طبق منویات مقام معظم رهبری و راهبردهای دولت محترم از همدلی و هم افزایی حاکم در استان برای پیشرفت و رشد البرز و کسب رضایتمندی مردم بهره برداری کردیم

به گزارش شبکه خبری البرز،شهبازی در آیین آغاز عملیات اجرایی استقرار فرماندهی نیروی انتظامی، بیمارستان 32 تخت خوابی و پارک جنگلی طالقان و همچنین  بازدید از پروژه جاده هشتگرد-طالقان  با بیان اینکه این مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی برپا شد، اظهار کرد: کلنگ ساخت بیمارستان 32 تخت خوابی طالقان با اعتباری بیش از 40 میلیارد تومان به زمین زده شد.
وی با اشاره به اینکه اعتبار این پروژه از طریق ستاد اجرایی فرمان امام راحل (ره) و استان تامین می شود، گفت: با توجه به تعهدات دانشگاه علوم پزشکی استان، این بیمارستان ظرف 3 سال به بهره برداری می رسد.
شهبازی گفت: این شهرستان ستاد فرماندهی نیروی انتظامی نداشت از این رو جانمایی مناسب برای ایجاد این امکان با اعتبارات استانی صورت گرفت.
وی افزود: در راستای راهبردهای دولت محترم در خصوص ایجاد بسترهای سلامت و امنیت، عملیات اجرایی ستاد فرماندهی و بیمارستان در طالقان آغاز شد.
استاندار البرز اضافه کرد: پروژه ایجاد اولین پارک جنگلی شهرستان طالقان با اعتباری بیش از 2 میلیارد تومان توسط شهرداری و با هماهنگی شورای اسلامی شهر کلنگ زنی شد.
وی گفت:  23 سال پیش عملیات   و بهره برداری  از جاده زیبای هشتگرد-طالقان  آغاز شده بود  اما به دلیل مشکلات عدیده ،  در این مدت به بهره برداری نرسید اما اکنون طبق وعده وزیر محترم راه و شهرسازی تا پایان سال 99 زیر بار ترافیک می رود.
شهبازی با اشاره به اینکه اتحاد و انسجام مسئولان، برای جامعه اعتماد آفرین و امید افزا است، افزود: بر این اساس مدیران دستگاه های اجرایی از حاشیه پردازی پرهیز می کنند و هر کس بر روی ماموریت خود متمرکز است.
وی عنوان کرد: در این مراسم نیز امام جمعه محترم شهرستان طالقان، نماینده محترم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی و مجموعه مسئولان مرتبط حضور یافتند و پیگیری های لازم را خواهند داشت.
استاندار البرز گفت: ائمه محترم جمعه استان، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، دستگاه های اجرایی و مسئولان محترم قوه قضائیه در استان، تشکل های اجتماعی و سیاسی و... برای پیشبرد اهداف توسعه ای استان متحد و منسجم هستیم.
وی افزود: در این مدت طبق منویات مقام معظم رهبری و راهبردهای دولت محترم از همدلی و هم افزایی حاکم در استان برای پیشرفت و رشد البرز و کسب رضایتمندی مردم بهره برداری کردیم.
 
مسیحا اقتداریان به نقل از روابط استانداری
.چاپ مطلب
شهبازی عملیات طالقان همدلی اتحاد پروژه البرز استاندار
تعداد دفعات مشاهده شده : 67
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید