کد مطلب : 64000 / تاریخ ثبت : 1399/04/17 19:47

شهبازی در جلسه شورای توسعه استان:

اولویت با پروژه های نیمه تمام /44 پروژه مهم استان در انتظار تخصیص اعتبار /جذب اعتبار400 میلیارد تومانی پروژه کمربندشمالی کرج

تا زمانی که پروژه های نیمه کاره به اتمام نرسند، پروژه جدیدی در البرز نخواهیم داشت،


به گزارش شبکه خبری البرز، شهبازی در جلسه شورای توسعه استان که روز سه شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با قدردانی از حضور فرمانده سپاه پاسداران استان، مدیرکل دادگستری استان و مجموعه مدیران در جلسه، افزود: باید مدیران در این نشست نسبت به مباحث مربوطه اشراف کامل داشته باشند و از سوی سازمان مدیریت برنامه و بودجه اقناع شوند.
وی با اشاره به اینکه در توزیع بودجه و اعتبارات باید در نظر داشت که تحریم ها و شیوع کرونا را همراه داریم، ادامه داد: ضرورت دارد با اعتبارات ناچیزی که در دستگاه ها وجود دارد بهترین برنامه ریزی صورت گیرد.
شهبازی با بیان اینکه تا زمانی که پروژه های نیمه کاره به اتمام نرسند، پروژه جدیدی در البرز نخواهیم داشت، گفت: 44 پروژه مهم استان برای تخصیص اعتبار جهت تسریع در تمکیل در دستور کار استان قرار دارد و 16 طرح ملی که بیش از 20 درصد از اعتبارات توسعه متوازن به این پروژه ها تخصیص داده شد.
وی افزود: سازمان برنامه و بودجه کشور توجه ویژه به موضوعات و مسائل البرز دارند و در استان نیز این اراده برای پیگیری جذب اعتبارات ملی وجود دارد.
استاندار البرز اضافه کرد: کمتر از یک ماه پیش در سفر رییس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل منطقه دو آزادراه تهران –شمال و 400 میلیارد تومان برای پروژه کمربندشمالی کرج جذب شد.
وی گفت: با توجه به وضعیت بودجه، ضرورت دارد مدیران برای آگاهی بخشی و جلب همراهی کارکنان دستگاه ها جلسات توجیهی بگذارند و همه در جریان تنگناها قرار گیرند.
شهبازی افزود: اتحاد و انسجام برای کسب رضایتمندی مردم و عبور از این برهه حساس ضروری است و همه باید پای کار باشیم.
وی با اشاره به اینکه در یک هفته اخیر آمار بستری ها و جانباختگان ناشی از کرونا افزایش چشمگیری داشته، ادامه داد: باید به جد در جهت توقف شیوع این بیماری عالمگیر اقدام کنیم.
استاندار البرز گفت: استمرار این وضعیت ممکن است محدودیت های گسترده تری داشته باشد تا از موج دوم شیوع کرونا با کمترین خسارت عبور کنیم.
 


 


مسیحا اقتداریان به نقل از روابط استانداری
.چاپ مطلب
شهبازی توسعه استان دستگاه ها اعتبار پروژه کمربند شمالی البرز
تعداد دفعات مشاهده شده : 142
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید