کد مطلب : 64005 / تاریخ ثبت : 1399/05/04 19:48

علی خدایاری:

نابینایان در بلاتکلیفی گل می زنند/ توقف هیات ورزشی نابینایان البرز در مسیر انتخابات

هنوز تأییدیه حراست روزبه زورقی رئیس پیشین و سرپرست فعلی هیأت از طرف اداره ورزش و جوانان نیامده و مسئولان اداره ورزش همین موضوع را بهانه قرار داده اند. از طرفی آقای زورقی ارتباط خوبی با رئیس فعلی فدراسیون نابینایان دارد و به همین خاطر حدود هفت ماه است که هیأت با سرپرست اداره می شود

به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، علی خدایاری، عضو تیم فوتبال پنج نفره و از بازیکنان قدیمی گلبال و دو و میدانی نابینایان استان البرز در گفتگو با خبرنگار شبکه خبری البرز اظهار کرد: وضعیت رشته های ورزش نابینایان در استان البرز چندان مناسب نیست. تیم گلبال در سطح پیشکسوتان فعالیت دارد و در رشته شنا نیز تعدادی از جوانان مشغول هستند.
 
خدایاری  به تیم فوتبال پنج نفره این استان اشاره کرد و افزود: تیم فوتبال نابینایان کرج چند سالی است که به همت نابینایان استان البرز تشکیل شده و در سایه کم توجهی مسئولان توانسته در چهار دوره مسابقات قهرمانی کشور حاضر شود و در سال گذشته نیز عنوان نایب قهرمانی را بدست آورد.
 
وی در بخش دیگری به عدم زیرساخت های مناسب ورزش نابینایان در استان البرز پرداخت وخاطرنشان کرد: سالن گلبال در زمان هایی در اختیار ما قرار میگیرد که تایم مناسبی نیست.
کارمندان، دانشجویان و محصلان امکان تمرین در این ساعات را ندارند و به مشکل می خورند. دوندگان نیز چنانچه بخواهند از پیست دو و میدانی استفاده کنند، باید با افراد بینا ادغام شوند که  این مورد نیزمشکلاتی را برای ما به وجود می آورد.

 عضو فوتبال پنج نفره نابینایان با تصریح این که،زمین چمن تخصصی فوتبال جهت استفاده نابینایان در شرایط مناسبی است، گفت: خوشبختانه در استان البرز زمین چمن تخصصی برای فوتبال پنج نفره وجود دارد. البته مدتی این زمین را به صورت غیر قانونی به افراد بینا اجاره داده بودند که با پیگیری هایی که انجام شد این موضوع لغو شد.

خدایاری در خصوص برگزاری مجمع انتخاباتی استان البرز و چرایی عدم برگزاری انتخابات در ماه های گذشته گفت: هنوز تأییدیه حراست روزبه زورقی رئیس پیشین و سرپرست فعلی هیأت از طرف اداره ورزش و جوانان نیامده و مسئولان اداره ورزش همین موضوع را بهانه قرار داده اند. از طرفی آقای زورقی ارتباط خوبی با رئیس فعلی فدراسیون نابینایان دارد و به همین خاطر حدود هفت ماه است که هیأت با سرپرست اداره می شود.

وی همچنین تاکید کرد: ما اعتقاد داریم عدم تأیید یک نفر نباید باعث توقف برگزاری مجمع شود و امیدواریم هر چه سریعتر با برگزاری یک انتخابات آزاد و به دور از جهتدهی، شاهد رشد و پیشرفت ورزش نابینایان در استان البرز باشیم.
 
مسیحا اقتداریان
.چاپ مطلب
فوتبال هیات=نابینایان البرز ورزش
تعداد دفعات مشاهده شده : 43
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید