کد مطلب : 64006 / تاریخ ثبت : 1399/05/06 17:11

جعفر داراب خانی مطرح کرد:

مبارزه با مواد مخدر لازمه اهتمام و هماهنگی تمامی دستگاه ها / تلاشی مضاعف در مسیر توانمندسازی معتادان

رئیس کمیته حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرزگفت:تلاش به منظور عملیاتی کردن مراکز ماده 16 و بازاجتماعی کردن معتادان از جمله اقدامات مؤثری است که به موازات فعالیت های کمیته مذکور، در حال انجام است


به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، جعفر داراب خانی  تماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز و رئیس کمیته حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز در اولین نشست کمیته حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بر لزوم هماهنگی و تعامل روزافزون میان دستگاه های متولی در حوزه مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد.

وی ضمن بحث و بررسی درباره قانون مبارزه با مواد مخدر، اظهار کرد: در چند سال اخیر در حوزه های مقابله، پیشگیری و توانمندسازی معتادان، رویکردهای خاصی اتخاذ کرده ایم و به موفقیت هایی نیز دست یافتیم.

داراب خانی با بیان این که، وحدت رویه در رسیدگی به پرونده های مواد مخدریکی از ملزومات ما در کمیته حقوقی و قضایی است، تصریح کرد: تلاش ما در جلسات کمیته حقوقی و قضایی، ایجاد رویه واحد در رسیدگی به پرونده های مواد مخدر، رفع نارسایی و تنگناهای حقوقی و قضایی در این حوزه و رسیدگی به پرونده های مواد مخدر در شعب واحد است.

معاون اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز،  بخش دیگر سخنان خود را به مراکزماده 16معطوف نمود و گفت: تلاش به منظور عملیاتی کردن مراکز ماده 16 و بازاجتماعی کردن معتادان از جمله اقدامات مؤثری است که به موازات فعالیت های کمیته مذکور، در حال انجام است.

گفتنی است: مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان البرز، دادستان های عمومی و انقلاب شهرستان های البرز، قضات و رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز از اعضای کمیتة مذکور و مدعوین این جلسه بودند.
 
مسیحا اقتداریان/ معاونت پیشگیری از جرم دادگستری
.چاپ مطلب
معاون پیشگیری جرم البرز کمیته ماده16 معتادان مخدر حقوقی قضایی
تعداد دفعات مشاهده شده : 22
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید