کد مطلب : 64015 / تاریخ ثبت : 1399/05/12 18:44

سردارسلامی

پروژه آزادراه چرمشهر آبیک؛ سپاه زیباترین آزادراه ایران را ساخت

فرمانده کل سپاه پاسداران ‌با بیان اینکه تلاش قرارگاه خاتم‌الانبیا تکمیل پروژه چرمشهر ت آبیک است،گفت: قطعه اول و دوم آزادراه چرمشهر ـ آبیک تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش شبکه خبری البرز به نقل از روابط عمومی بسیج سپاه امام حسن مجتبی (ع) سردار حسین سلامی در حاشیه بازدید از آزادراه چرمشهر -آبیک اظهار داشت: این کنار گذر جنوبی تهران و استان البرز به طول 158 کیلومتر یک آزادراه فوق‌العاده زیبا و بزرگ است.
وی افزود: این آزادراه ترافیک ورودی شهرهای تهران و کرج را مهار می‌کند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه راه‌اندازی این پروژه به کاهش زمان مسافرت و کاهش مصرف سوخت کمک می‌کند، بیان کرد: راه‌اندازی این پروژه در کاهش آلودگی هوای شهرهای تهران و کرج موثر است.
سرلشکر سلامی با بیان اینکه راه‌اندازی این آزادراه فرصت‌های شغلی جدیدی را در منطقه ایجاد می‌کند، گفت:  این پروژه شامل 4 قطعه است که 2 قطعه آن تا پایان سال‌جاری مورد بهره برداری قرار می‌گیرد و 2 قطعه دیگر تا نیمه اول سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
وی گفت: برادران ما در قرارگاه خاتم‌الانبیا تلاش‌های شبانه‌روزی خود را معطوف کرده‌اند تا این پروژه هرچه زودتر به بهره‌برداری برسدتا همه مردم از مزایای این طرح منتفع شوند.
گفتنی است: استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک ایران را به خود اختصاص داده است.
مسیحا اقتداریان به نقل از بسیج
.چاپ مطلب
سپاه قرارگاه خاتم پروژه آزادراه تهران کرج ترافیک
تعداد دفعات مشاهده شده : 155
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید