کد مطلب : 64062 / تاریخ ثبت : 1399/07/24 15:19

نوروزی فر خبرداد:

فراخوان رسانه ای ؛ پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر در البرز

رییس بسیج رسانه استان البرز اعلام کرد که پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر در این استان برگزار می شود

به گزارش شبکه خبری البرز، ابراهیم نوروزی فر روز پنجشنبه  24 مهرماه در نشستی که با موضوع وقف و رسانه به مناسبت آغاز هفته وقف با حضور اصحاب رسانه در آستان مقدس امامزاده طاهر (ع) مهرشهر کرج برگزار شد؛  با اعلام خبر برگزاری پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر در البرز اظهار کرد: در تفاهم نامه ای که با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز منعقد شد مقرر شد که یک‌ بخش ویژه به جشنواره ابوذر امسال با موضوع نقش وقف در محرومیت زدایی و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی افزوده شود.

وی در ادامه از مفاد موضوعی جشنواره ابوذر خبر داد و گفت: این جشنواره در ۸ قالب خبر؛ تیتر؛ گزارش؛ مصاحبه؛ عکس؛ یادداشت؛ مقاله؛ موشن گرافی و فیلم کوتاه برگزار می شود.
نوروزی تصریح کرد: جهش تولید و اقتصاد مقاومتی؛ بصیرت و دشمن شناسی؛ مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه؛ مبارزه با آسیب های اجتماعی؛ مسایل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه؛ کرونا و کمک مومنانه؛ ۴۰ سالگی دفاع مقدس؛ دستاوردهای انقلاب اسلامی و بسیج و حوزه اقدام و امیدافرینی موضوعات این جشنواره می باشد.
رئیس اسیج رسانه استان البرز خاطرنشان کرد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را در بازه زمانی ۱۵ بهمن ماه سال ۹۸ تا ۳۰ آذرماه سال‌جاری به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی اضافه کرد: هر شرکت کننده می تواند در سه بخش سه اثر ارسال کند.
رییس بسیج رسانه استان البرز گفت: شرکت کنندگان در جشنواره رسانه ای ابوذر آثار خود را بایستی در سایت Aboozarha.ir بارگذاری کنند.
علاقمندان به شرکت در جشنواره رسانه ای ابوذر تا پایان آذر ماه سال جاری مهلت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.


 


مسیحا اقتداریان
.چاپ مطلب
بسیج رسانه البر جشنواره نوروزی فر ابوذر پنجمین
تعداد دفعات مشاهده شده : 313
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید