کد مطلب : 64073 / تاریخ ثبت : 1399/08/28 18:46

سردار مولایی مطرح کرد:

روند محرومیت زدایی توسط بسیج؛ مرمت و بازسازی 110خانه نیازمندان توسط بسیج استان البرز

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی گفت: اعزام گروههای پزشکی بسیجی درمناطق محروم است.همچنین تجلیل از 35 نفرازمدافعان سلامت استان نیز جزو برنامه های دیده شده درهفته بسیج می باشد

 
به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز،  سردار یوسف مولایی چهارشنبه(28آبان ماه)  در نشست خبری خود با اهالی رسانه  که به مناسبت هفته بسیج، برگزار شد، با بیان این که، بسیج همواره در راستای خدمت به جامعه گام های موثری برداشته، اظهار داشت: بسیج در چارچوب ایمان و توکل به خدا، توسل به ائمه، امید به یاری حضرت مهدی(عج)، ولایت پذیری و بصیرت قرار دارد.

مولایی خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون نیز شاهد خدمات بسیج برای قطع زنجیره شیوع بوده‌ایم.

اعزام گروه های پزشکی بسیجی(شهید رهنمون) به 80 نقطه از مناق محروم و کم برخوردار استان را یاد آور شد و تصریح کرد: یکی از راهبردهای اساسی بسیج آنهم درشرایط کنونی که کادر درمان بیش از هر زمان دیگرنیازبه همافزایی وهمکاری دارد، اعزام گروههای پزشکی بسیجی درمناطق محروم است.همچنین تجلیل از 35 نفرازمدافعان سلامت استان نیز جزو برنامه های دیده شده درهفته بسیج می باشد.

مولایی با عنوان این که یکی از برنامه‌های هفته بسیج قرائت دعای توسل برای ریشه‌کن شدن بیماری کرونا توسط 500 مداح استان البرز است، خاطر نشان کرد: در این هفته تهیه و توزیع ماسک، کمک مومنانه، غربالگری 40 درصد از جمعیت شهر کرج،  تهیه و توزیع لوازم التحریر و تبلت به دانش آموزان نیازمند نیز انجام می‌شود.

پویش نذرخون ازدیگربرنامه هایی بود که فرمانده  سپاه امام حسن مجتبی به ان اشاره داشت و گفت: این اقدام انسانی توسط پیشکسوتان سپاه و خواهران بسیجی در ایستگاه های ثابت وسیار انجام خواهد شد.
 
وی با بیان این که در راستای محرومیت‌زدایی بسیج تاکنون اقدامات خوبی داشته است، گفت: همچنین در این هفته در راستای رفع محرومیت زدایی، مرمت و بازسازی 110خانه نیازمندان توسط بسیج سازندگی استان صورت خواهد گرفت.

فرمانده سپاه استان البرزعنوان کرد: از دیگر برنامه های این هفته ، توزیع 300 جهیزیه بین زوج‌های نیازمند استان، جشنواره مهرواره و جشنواره جهادگران علم و فناوری می باشد.
مسیحا اقتداریان
.چاپ مطلب
بسیج=سپاه=البرز هفته محرومیت زدایی جشنواره پویش نیازمند
تعداد دفعات مشاهده شده : 317
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید