کد مطلب : 64092 / تاریخ ثبت : 1399/11/12 11:36

پل مکانیزه «چهار راه طالقانی» بازسازی می‌شود

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از بازسازی پل مکانیزه چهار راه طالقانی خبر داد و گفت: این مهم تا دو هفته دیگر محقق می شود.

به گزارش خبر 31 پیمان بضاعتی پور، با اشاره به بازسازی پل مکانیزه چهارراه طالقانی اظهار کرد: این پل به مدت دو هفته مسدود خواهد بود.

وی با بیان اینکه قطعات یدکی و تجهیزات این پل مکانیزه تهیه شده است، افزود: به منظور تامین رفاه و ایمنی شهروندان و زیباسازی محیط شهری بازسازی و بهسازی دیگر پل های مکانیزه شهر نیز در دستور کار این سازمان قرار دارد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با تشکر از همکاری، صبر و شکیبایی شهروندان در طول مدت اجرای این پروژه، گفت: بخش قابل توجهی از تجهیزات پل های مکانیزه وارداتی بوده و در شرایط موجود تهیه این قطعات با دشواری هایی مواجه است.

بضاعتی پور با بیان اینکه در راستای شفاف سازی اقدامات عمرانی تابلوها و بنرهای اطلاع رسانی هر پروژه ای قبل از آغاز در محل اجرای طرح های عمرانی نصب می شود، توضیح داد: با هماهنگی معاونت حمل و نقل ترافیک و پلیس راهور مسیر جایگزین برای تردد آسان شهروندان پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح بهسازی پارک ها محله ای و احداث  پارک های جدید نیز گفت: یکی از اقدامات و فعالیت های مهم این سازمان رسیدگی به پارک های محله ای و بهسازی آنها در کنار احداث پارک ها و بوستان های جدید است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج افزود: این طرح از اوایل سال گذشته در دستور کار سازمان قرار گرفته و اقدامات بهسازی روشنایی پارک‌ها، مرمت و تجهیز مبلمان و وسایل بازی آنها در مناطق دهگانه انجام شده است.

بضاعتی پور همچنین افزود: به منظور استقبال از نوروز و آماده سازی شهر برای سال نو برنامه‌های مناسبی تدارک دیده شده که تا پایان سال اجرایی خواهد شد.
.چاپ مطلب
شهرداری کرج پل مکانیزه بهسازی پارک محله ای
تعداد دفعات مشاهده شده : 64
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید