کد مطلب : 64094 / تاریخ ثبت : 1399/11/14 10:55

شهرداری کرج آمادگی ارتقای مرکز علمی و کاربردی را دارد

شهردار کرج از آمادگی برای ارتقای سطح مرکز علمی و کاربردی شهرداری کرج خبر داد.

به گزارش خبر 31، علی کمالی زاده در بازدید از مرکز علمی و کاربردی شهرداری کرج که با حضور محمد نبیونی عضو شورای شهر کرج و رئیس بنیاد نخبگان استان البرز همراه بود، اظهار کرد: عملکرد این مرکز طی یک سال اخیر مطلوب بوده است.

وی از آمادگی برای ارتقای سطح مرکز علمی و کاربردی شهرداری کرج خبر داد و در خصوص ساخت ساختمان جدید این مرکز قول مساعد داد.

در این بازدید که رئیس دانشگاه علمی و کاربردی استان البرز حضور داشت، ظرفیت‌های مرکز علمی و کاربردی شهرداری کرج موردبحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین علی‌اکبر میروکیلی، رئیس مرکز علمی و کاربردی شهرداری کرج با ارائه گزارش مختصری از فعالیت‌های علمی پژوهشی، اصلاحات ساختار و تغییرات کالبدی در حوزه توسعه، سطح خدمات دانشگاه، گفت: این مرکز به‌واسطه وابستگی به یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های اجرایی مدیریت شهری و ظرفیت‌های علمی پژوهشی، لیاقت ارتقا به سطح یک و حتی بین‌المللی شدن را دارد.

وی افزود: در حال حاضر این مرکز در بین مراکز علمی کاربردی در سطح استان از بسیاری جهات سرآمد بوده و روند رو به رشدی به‌خصوص درزمینهٔ جذب دانشجو و اساتید مجرب داشته است.

رئیس مرکز علمی و کاربردی شهرداری کرج تلاش در خصوص افزایش رشته‌های موردنیاز دانشگاه در کنار به‌کارگیری اساتید مجرب را از اولویت‌های مهم و در حال پیگیری این مرکز و به‌تبع آن افزایش تعداد دانشجویان عنوان کرد.  

میروکیلی یکی از دغدغه‌های مهم این مرکز را احداث ساختمان جدید و گسترش فضای آموزشی آن دانست.

دانش کار آراسته رئیس دانشگاه جامع استان البرز نیز در ادامه گفت: این مرکز جزو مراکز مهم و یکی از سه دانشگاه برتر استان به لحاظ ظرفیت‌های موجود است.

وی گفت: این مرکز استعداد بین‌المللی شدن را دارد و باید در راستای تحقق این امر فعالیت‌های جدی در عرصه توسعه کالبدی و ارتقاء کیفیت خدمات و امور علمی پژوهشی داشته باشد و امیدوارم در آینده نزدیک شاهد تحقق آن باشیم.

در پایان میروکیلی از حمایت‌های بی‌دریغ شهردار کرج، شورای اسلامی شهر کرج و دانشگاه جامع استان البرز صمیمانه قدردانی و تشکر کرد.
.چاپ مطلب
شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 66
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید