کد مطلب : 64101 / تاریخ ثبت : 1399/11/14 22:18

کاخ مروارید میزبان جشنواره <جهش> در اردیبهشت 1400

به گزارش شبکه خبری البرز، پرئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از انتشار فراخوان جشنواره هنرهای شهریِ جهش خبر داد و گفت: کاخ مروارید اردیبهشت سال ۱۴۰۰ میزبان جشنواره هنری جهش خواهد بود.


وی در تشریح جزئیات این جشنواره، گفت: موضوع این جشنواره شامل طراحی و ایده‌های قابل‌اجرا در حوزه آثار حجمی، اِلمان، مبلمان، ایستگاه اتوبوس، پایه چراغ، نیمکت، تابلوهای راهنما و همه موضوعاتی که می‌تواند مطالبه شهر باشد می‌شود تا بتواند علاوه بر کشف استعدادهای خلاق در طراحی از ایده‌ها و اندیشه‌های هنرمندان و کارشناسان شهری و معماران برای بهبود منظر شهری بهره ببرد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج استفاده از ابتکارات، نوآوری‌ها و خلاقیت هنری در شهر را هدف اصلی این جشنواره و عامل افزایش حس تعلق شهروندان به شهر ذکر کرد و افزود: توجه به تحقق آرمان‌های شهر پایدار، سالم و شهر انسان‌مدار را می‌توان از دیگر اهداف این جشنواره عنوان کرد.

بضاعتی پور بابیان اینکه مدیریت شهری به دلیل نقش گسترده‌ای که در یک شهر و پویایی آن دارد به‌نوبه خود متأثر و بهره‌مند از مشارکت شهروندان است، افزود: در این جشنواره برترین آثار هر حوزه توسط داوران مطرح انتخاب و از شرکت‌کنندگان آن تقدیر خواهد شد.

وی گفت: از آثار این جشنواره بانک اطلاعاتی تهیه می‌شود و هر ایده و طرحی که قابلیت اجرایی داشته باشد در پروژه‌های آینده مدیریت شهری مورداستفاده و آثار هنری آن در فضاهای پر رفت‌وآمد شهر جانمایی خواهند شد.
.چاپ مطلب

تعداد دفعات مشاهده شده : 59
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید